سی هاو اکس6 چگونه خودرویی است؟ (+عکس)

موبنا – سی هاو حاصل همکاری جک فولکس واگن با سئات است که فعالیت خود را ازسال 2018 آغاز کرده است.

اما سی هاو یک کراس اوور دیگر را نیز در گروه محصولات خود دارد که از یک نظر برای مخاطب ایرانی جذابیت بیشتری خواهد داشت! سی هاو اکس6(X6) در واقع برپایه پلتفرم جک اس5 توسعه یافته و به نوعی فیس لیفت همان خودرو محسوب می شود که در بازار ایران نیز سابقه حضور و فروش موفقی را دارد.

سی هاو اکس6 از منظر ابعاد برابر با 4505 میلیمتر در طول، 1850 میلیمتر در عرض و 1698 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته که این اعداد به ابعاد اس5 بسیار نزدیک هستند.

مهمترین تغییر اکس6 در مقایسه با اس5 به بخش دماغه مربوط می شود که از الگوی چراغ های اصلی ال ایی دیی L وارونه استفاده شده و همین رویکرد موجب شکل گیری یک جلوپنجره بزرگ نیز شده است.

جالب آنکه قرار است سی هاو اکس6 در بازار روسیه با نام اس6 عرضه شود. قیمت بازار روسیه نیز از 22900 تا 27 هزار دلار در نظر گرفته شده است.

رینگ های استاندارد در اندازه 18 اینچی ارائه شده است. در بخش پیشرانه نیز از نمونه 4 سیلندر 1.5 لیتری توربوشارژ با  150 اسب بخار خروجی و گشتاور 210 نیوتن متر استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده 7 سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود. خودرو فاقد سامانه تمام چرخ محرک است.

در کابین از نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر و همچنین یک نمایشگر لمسی بزرگ تبلتی برای تنظیمات سیستم سرگرمی استفاده شده است. از دیگر جزئیات می توان به دوربین 360 درجه، استراحتگاه دست با دو محفظه لیوان و تعویض گر چرخان برای تغییر دنده ها اشاره کرد.

سایر اطلاعات مرتبط با این خودرو بطور رسمی منتشر نشده است.

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا