کراس اوور جدید کره‌ای معرفی شد/

کیا موتورز یک مفهوم را به واقعیت نزدیک کرد! (+عکس)

پنل داخی درب ها نیز با استفاده از BTX رنگ آمیزی شده که نوعی رنگ با پایه آب بوده که فاقد بنزن، تولوئن و ایزومرهای زایلین محسوب است.

موبنا؛ مازیار دانیالی  کیا موتورز در ادامه معرفی محصولات جدید خود، اینبار از Niro مدل 2023 رونمایی کرده است. در نمای خارجی مهمترین رویداد طراحی را باید در بخش دماغه جستجو کرد که از الگوی دو سطحی استفاده می کند. جلو پنجره تبدیل به یک نوار باریک شده و در طرفین؛ مجموعه چراغ های اصلی در سطح پایین تر داخل یک قاب قرار دارند.

این خودرو در مقایسه با آنچه که تحت برند “نیرو” در سال 2016 به عنوان کراس اوور کامپکت سگمنت C معرفی شد، تفاوت های زیادی دارد.

نیرو مدل 2017

نیرو مدل 2017

نیرو مدل 2019

نیرو مدل 2019

اگر مطالب گروه خودروی عصر ایران را دنبال می کنید، احتمالا معرفی مفهومی هابانیرو را اینجا مشاهده کرده اید و شباهت بالای نیرو 2023 با این مفهومی را به خاطر آورده اید. نیرو 2023 در قسمت های دماغه و همچنین تم دو رنگ ستون آخر از مفهومی مذکور الگوبرداری کرده است.

طراحی داخل کابین نیرو جدید نیز کاملا تغییر کرده و جزئیاتی متفاوت را همراه دارد که شباهت هایی به کابین اسپورتیج جدید را نشان می دهد. نمایشگرهای دیجیتال یکپارچه، تعویض کننده دنده دایره ای، دکمه های کمتر برای تنظیمات سیستم تهویه، گرم کن و تهویه صندلی ها، گرم کن فرمان، اتوهلد و دستیار پارک از جمله ویژگی های نیرو جدید هستند.

کیا اشاره می کند که برای تولید پوشش داخلی سقف در کابین از کاغذ دیواری بازیافتی و برای صندلی ها از پلی اورتان با پایه طبیعی و همچنین پارچه لیوسل با پایه خمیر برگ اکالیپتوس  استفاده شده است.

پنل داخی درب ها نیز با استفاده از BTX رنگ آمیزی شده که نوعی رنگ با پایه آب بوده که فاقد بنزن، تولوئن و ایزومرهای زایلین محسوب است.

اطلاعات دقیقی در رابطه با پیشرانه در دسترس نیست اما نیرو 2023 در تریم های هیبریدی، پلاگین هیبرید و الکتریکی خالص در سال آینده روانه بازار خواهد شد.

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام