کرولا کراس 2022؛

محصول عجیب تویوتا وارد بازار جهانی می شود! (+عکس)

تصاویر این مطلب مربوط به مدل 2022 کرولا کراس در تریم XLE AWD می شود که این مدل با پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری پیش روی مشتریان قرار می گیرد

موبنا؛ مازیار دانیالی – مدتی قبل خبر مربوط به معرفی یک محصول جدید و عجیب را در مجموعه تویوتا، مورد بررسی قرار دادیم. عجیب از آن نظر که یک سدان با 12 نسل سابقه ناگهان در کلاس کراس اوور معرفی شد تا کرولا 2021 کراس تبدیل به داغ ترین خبر تویوتا در آن زمان شود!

اکنون تصاویر واقعی خارج از استودیو خودروی جدید تویوتا روی خط رسانه ها قرار گرفته که در ادامه نگاهی بدان خواهیم داشت.

تصاویر این مطلب مربوط به مدل 2022 کرولا کراس در تریم XLE AWD می شود که این مدل با پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری پیش روی مشتریان قرار می گیرد. میزان خروجی پیشرانه برابر با 169 اسب بخار محاسبه شده است. این مجموعه با جعبه دنده سی وی تی هماهنگ می شود.

شاخص مصرف سوخت در تریم محور جلو برای 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر با 8.1 لیتر، در بزرگراه 7.3 لیتر و در حالت ترکیبی 7.8 لیتر است. ظرفیت یدک کشی نیز برابر با  680 کیلوگرم محاسبه شده است.

وزن خالص خودرو برابر با 1508 کیلوگرم است.

کابین

در فضای داخل کابین با توجه به تریم نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی در اندازه های 7 و 8 اینچ قابل سفارش است. پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو به عنوان آپشن استاندارد در نظر گرفته شده اما شارژ بی سیم تلفن همراه، پورت های یو اس بی برای ردیف عقب، سیستم صوتی استریو برند جی بی ال و … به عنوان آپشن ارائه می شوند.

در بخش ایمنی نیز باید به مواردی شامل: کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط اشاره کرد.

قیمت پایه تویوتا کرولا کراس 22195 دلار در بازار آمریکا و در تریمی که تصاویر آنرا مشاهده می کنید 32170 دلار است.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام