الانترا N لاین 2022؛ اسپرت همراه با ویژگی‌های فنی اختصاصی هیوندای (+عکس)

الانترا N لاین 2022؛ اسپرت همراه با ویژگی‌های فنی اختصاصی هیوندای (+عکس)

یک خبر ناامید کننده برای طرفداران الانترا ان لاین 2022 به عدم امکان سفارش جعبه دنده دستی مربوط می شود. تنها جعبه دنده قابل سفارش نمونه 8 سرعته دوکلاچه است.

موبنا؛ مازیار دانیالی – همزمان با معرفی الانترا 2021 توسط هیوندای، اطلاعات مرتبط را اینجا در گروه خودروی عصر ایران منتشر کردیم. مدتی بعد نیز نسخه پرفورمنس خودروی مذکور با نام الانترا N ارائه شد که این محصول جذاب کره ای را نیز (اینجا) مورد بررسی قرار دادیم.

اکنون تصاویر مربوط تریم N لاین 2022 روی خط رسانه های قرار گرفته که نسخه اسپرت الانترای محبوب را با جزئیات پرفورمنس ارائه می دهد.

هیوندای برای این محصول از پیشرانه 4 سیلندر توربوشارژ 2 لیتری با 276 اسب بخار خروجی استفاده کرده که پیش از این نیز در خانواده محصولات پرفورمنس خود به کار گرفته بود اما یک خبر ناامید کننده برای طرفداران الانترا ان لاین 2022 به عدم امکان سفارش جعبه دنده دستی مربوط می شود. تنها جعبه دنده قابل سفارش نمونه 8 سرعته دوکلاچه است.

خودرو در آزمایش ها طی 5.3 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت رسیده است.

الانترا ان لاین 2022 از فناوری آی دی ای استفاده می کند که بطور ساده می توان آنرا درایو شفت خلاقانه ای دانست که چرخه انتقال نیرو از جعبه دنده به محورها را تسهیل می کند. همچنین استفاده از روتورهای 14.1 اینچی در چرخ جلو و بروزرسانی های دیگر عملکرد بهتری را برای سیستم ترمز همراه داشته است.

در سیستم تعلیق نیز بروزرسانی بخش های مختلف تجربه رانندگی نرم تر و دلچسب تری را ایجاد خواهد کرد.

رینگ ها در حالت استاندارد 19 اینچی هستند و با لاستیک های میشلن سری پایلوت 4اس هماهنگ شده اند.

قیمت خودرو و بازارهای هدف آن هنوز از جانب هیوندای مشخص نشده است.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام