خودرویی 10 هزار دلاری با 8 هزار دلار آپشن اختیاری (+عکس)
وِیچای U70؛ کراس اوور چینی از یک کمپانی قدیمی/

خودرویی 10 هزار دلاری با 8 هزار دلار آپشن اختیاری (+عکس)

در کاتالوگ فروش محصولات خودرویی این برند، انتخاب های محدودی وجود دارد که یکی از شاخص ترین آنها یک کراس اوور با نام ویچای U70 است.

موبنا؛ مازیار دانیالی وِیچای یکی از برندهای خودرویی در کشور چین است که البته سابقه اصلی برند آن به سال 1946 میلادی باز می گردد و در زمینه توسعه موتورهای دیزلی، جعبه دنده، محور، ژنراتور و کشتی فعالیت داشته است.

اما در کاتالوگ فروش محصولات خودرویی این برند، انتخاب های محدودی وجود دارد که یکی از شاخص ترین آنها یک کراس اوور با نام ویچای U70 است.

این محصول با مدل 2020 در بازار چین بین 10700 تا 17500 دلار قیمت دارد.

ابعاد

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ در بخش طراحی با یک محصول قابل قبول همانند اکثر کراس اوورهای این روزهای صنعت خودروی چین روبرو هستیم. در بخش ابعاد نیز برابر با 4806 میلیمتر در طول، 1870 میلیمتر در عرض و 1691 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با 2800 میلیمتر است.

ارتفاع از سطح زمین 200 میلیمتر و وزن خالص خودرو برابر با 1541 کیلوگرم محاسبه شده است. رینگ ها در حالت استاندارد 17 و در تریم بالاتر 18 اینچی هستند.

پیشرانه

در بخش پیشرانه برای تمامی تریم ها از نمونه 1.5 لیتری توربوشارژ با 150  اسب بخار خروجی و گشتاور 210 نیوتن متر استفاده شده است. این مجموعه با توجه به تریم با جعبه دنده 6 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود. ظرفیت باک 55 لیتر است و اطلاعات رسمی در رابطه با میزان مصرف سوخت در دسترس نیست.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی است.

کابین و ایمنی

فضای داخل کابین یو70 طراحی مناسبی دارد که از امکانات آن می توان به سیستم تهویه اتوماتیک(آپشن)، استارت دکمه ای(آپشن)، درب صندوق الکتریکی(آپشن)، پشتیبانی از فرمان های صوتی(آپشن)، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر(آپشن)، نمایشگر دیجیتال سیستم سرگرمی، بلوتوث، تنظیم الکتریکی صندلی ها(آپشن)، استراحتگاه دست، صندلی ردیف سوم(آپشن)، پاور ویندوز جلو و عقب، اسکای روف(آپشن)، آینه با تنظیم الکتریکی(آپشن)، برف پاک کن عقب و… اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل ورود بدون کلید، کروز کنترل(آپشن)، رادار پارک عقب، دوربین عقب(آپشن)، نشانگر فشار باد لاستیک، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی و ایزوفیکس صندلی کودک قابل اشاره هستند.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام