ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز/

یک خودروی شهری که سوپراسپرت ها را به چالش می کشاند! (+عکس)

طی روزهای های گذشته، تصاویر غیر استودیویی و همچنین اطلاعات رسمی پیشرانه این خودرو در اختیار رسانه ها قرار گرفته که در راستای بروزرسانی خبر قبلی بدان اشاره می کنیم.

موبنا؛ مازیار دانیالی –  روزهای پایانی اسفندماه(1399) خبر مربوط به معرفی EV6 خودروی جدید کیا موتورز را در گروه خودروی عصر ایران منتشر شد که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد.

همانطور که اشاره شد؛ ایی وی6 اولین خودروی باتری الکتریک کمپانی کره ای است که زبان طراحی جدیدی را نیز همراه دارد تا عصر الکتریکی های کیا موتورز با یک طراحی جدید آغاز شود.

طی روزهای های گذشته، تصاویر غیر استودیویی و همچنین اطلاعات رسمی پیشرانه این خودرو در اختیار رسانه ها قرار گرفته که در راستای بروزرسانی خبر قبلی بدان اشاره می کنیم.

در بالاترین تریم، ایی ویی6 مجهز به دیفرانسیل LSD الکترونیک شده تا کیفیت بالاتری از هندلینگ در جاده را همراه داشته باشد. باتری ها در دو ظرفیت 58 کیلووات ساعت و 77.4 کیلووات ساعت ارائه می شود.

باتری بزرگ تر قابلیت سفارش با یک موتور الکتریکی روی محور عقب را دارد که برد حرکتی 510 کیلومتر را در اختیار خودرو قرار خواهد داد.

باتری طی 18 دقیقه از 10 به 80 درصد ظرفیت خود می رسد. شاخص صفر تا 100 کیلومتر نیز طی 4.5 ثانیه ثبت شده است. از باتری این خودرو می توان برای روشن کردن وسایل مانند تلویزیون 55 اینچ و کولر به مدت 24 ساعت نیز استفاده کرد. قابلیت ریورز نیز برای آن در نظر گرفته شده بدین مفهوم که می تواند باتری یک خودروی الکتریکی دیگر را نیز با باتری خود شارژ کند.

ایی ویی6 در مدل مجهز به 2 موتور الکتریکی برابر با 577 اسب بخار خروجی دارد. گشتاور این مجموعه نیز برابر با 740 نیوتن متر است. این کراس مجهز به سامانه تمام چرخ محرک طی 3 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد که این آمار حقیقتا در نوع خود شگفت انگیز محسوب می شود. 

رکوردی که نمونه مجهز به دو موتور الکتریکی این خودرو ثبت کرده براحتی قابلیت رقابت با بهترین سوپراسپرت های بازار با برچسب قیمت نجومی را دارد.

تصاویر کابین همچنان استودیویی هستند

تصاویر کابین همچنان استودیویی هستند

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام