طراحی مبلمان فضای باز به سبک فرانسوی! (+تصاویر)

همانطور که درتصاویر مشاهده می کنید براحتی می توان این مبلمان را در فضای داخل منزل نیز استفاده کرد که این مهمترین ویژگی محصولات معرفی شده، است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – یک طراح سرشناس فرانسوی به نام patrick jouin توضیح می دهد: ما باید سیستم طراحی عناصر خارج از منزل را به سمت و سویی هدایت کنیم که بیشترین تطابق ممکن را با فضای آزاد داشته باشند و بتوانند علاقه افراد را در راستای حضور در طبیعت یا حتی حیاط خانه افزایش دهند. وی می افزاید که با توجه به شرایط همه گیری بیماری و قوانین جدید فاصله گذاری اجتماعی، لزوم استفاده از میز و صندلی های باکیفیت مخصوص فضای بیرونی برای برخورداری از هوای آزاد بیشتر احساس می شود.

در مجموع قرنطینه سبب شده تا فضاهای بیرونی مانند تراس، بالکن، حیاط و یا باغ درست به اندازه فضاهای داخلی و یا حتی بیشتر اهمیت یابند. از این رو سیستم مبلمان آنها نیز باید منطبق بر این کاربری جدید طراحی شود و پاسخگوی نیازهای روحی مالکین باشد. بدین ترتیب jouin به همراه mario pedrali ایتالیایی که از دهه 1960 در این صنعت فعالیت دارد، اقدام به تولید مبلمان  مخصوص باغ کرد. این محصولات ضمن راحتی در استفاده، با هر سلیقه ای هماهنگ هستند و می توانند فضاهای بیرونی خانه را تبدیل به مکان هایی آرامش بخش برای اعضا خانواده کنند.

همانطور که درتصاویر مشاهده می کنید براحتی می توان این مبلمان را در فضای داخل منزل نیز استفاده کرد که این مهمترین ویژگی محصولات معرفی شده، است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام