یک ون خانوادگی با موتور ۲۸۷ اسب بخاری (+تصاویر)

پاسیفیکا یک ون خانوادگی زیبا و باکیفیت است که طی تغییرات جدید زیباتر هم به نظر می رسد. دماغه این خودرو در سطح سدان های لوکس طراحی شده است.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی – پاسیفیکا خودرویی است که از سال ۲۰۱۶ تا کنون روی خط تولید کرایسلر قرار دارد. این محصول در کلاس وَن قرار دارد و باتوجه به زمان تولید، در آن از موتورهای ۳.۶ لیتری بنزینی و هیبریدی استفاده شده است.

به تازگی تصاویر مدل ۲۰۲۱ یا نسخه فیس لیفت این محصول ارائه شده که در ادامه نگاهی به ویژگی های آن خواهیم داشت.

طراحی

پاسیفیکا یک ون خانوادگی زیبا و باکیفیت است که طی تغییرات جدید زیباتر هم شده است. دماغه این خودرو در سطح سدان های لوکس طراحی شده؛ بویژه گریل(جلوپنجره) کرومی که لوگوی خطی کرایسلر در مرکز آن خودنمایی می کند.

چراغ های اصلی با ترکیبی از ال ایی دیی و هالوژن، بامپر(سپر) اسپرت و چین های روی درپوش موتور(هود لاین) زیبایی های این منظره را تکمیل کرده اند.

در نمای جانبی رینگ های آلومینیومی، نوار کرومی اطراف شیشه ها و روی درب ها بالای رکاب و از همه مهمتر طراحی استادانه شیب سقف و ستون ها جلب نظر می کند.

طراحی چراغ های عقب نیز بسیار چشم نواز است و در سطح سدان های عضلانی داج انجام شده است.

در مجموع پاسیفیکا نقایص مربوط به طراحی کلاس ون را همراه خود ندارد و گاهی فراموش می کنیم که یک ون پیش روی مان قرار دارد!

کابین

اینجا در رابطه با یک فضای لوکس صحبت می کنیم که مواد اولیه باکیفیت برای آن استفاده شده است. چرم در نهایت دقت در قسمت های مختلف کار شده و با فناورانه هایی چون نمایشگر ۱۰.۱ اینچی اصلی و نمایشگر های ردیف عقب(پشت صندلی جلو)(آپشن) منظره زیبایی را ایجاد کرده است.

از امکانات ایمنی نیز باید به مجموعه ای از سنسورها اشاره کرد که فعالیت سامانه هایی مانند کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، ترمز اضطراری هوشمند و نمایش نقاط کور دید راننده را امکان پذیر ساخته است. تمامی این امکانات در مدل پایه حضور دارند.

پیشرانه

در بخش پیشرانه تغییر خاصی گزارش نشده و ظاهرا در مدل پایه از همان نمونه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری با ۲۸۷ اسب بخار خروجی استفاده شده است.

لیست قیمت تمامی تریم های پاسیفیکا ۲۰۲۱ را مشاهده می کنید. فروش این محصول از سه ماهه پایانی ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد.

کرایسلر پاسیفیکا فیس لیفت 2021؛ یک ون خانوادگی با موتور 287 اسب بخاری (+تصاویر)

تصاویری از تریم تولید محدود Pinnacle AWD:

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا