جَک "جایوئه اکس4" معرفی شد/

شاسی بلند جدید با طراحی متفاوت از خودروساز چینی! (+فیلم و تصاویر)

کمپانی جک از یک شاسی بلند کوچک جدید رونمایی کرده که برنامه و زمان عرضه آن برای صادرات هنوز مشخص نشده است.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی – جی اِی سی (جَک) از یک شاسی بلند کوچک با نام جایوئه اکس4 رونمایی کرده است. این محصول از موتور 1.5 لیتری توربو استفاده می کند و استاندارد زیست محیطی CN-6b را نیز همراه خود دارد.

در بحث نمای ظاهری، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید جک زبان طراحی جدید خود را در قسمت دماغه به نمایش گذاشته که البته مشابه آن را در بسیاری از محصولات آینده نگر چینی مشاهده کرده ایم. در نمای عقب نیز الگوی تی شکل چراغ های اصلی بازهم یک ایده تکراری است که مدتها قبل توسط برندهای مطرحی مانند کادیلاک مورد استفاده قرار گرفته است.

از منظر اعداد؛ این خودرو برابر با 4410 میلیمتر در طول، 1800 میلیمتر در عرض و 1660 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته و فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2620 میلیمتر است.

کابین

در فضای داخل کابین همانند سایر محصولات خودرویی چین؛ یک محیط پر زرق و برق پیش روی کاربر قرار می گیرد اما برای قضاوت در رابطه با کیفیت مواد بکار رفته در آن باید خودرو را نزدیک مورد بررسی قرار داد.

جایوئه امکاناتی مانند: فرمان جدید 3 پره با دکمه های کنترلی کامل، نمایشگر اصلی 10.25 اینچی متحرک ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، نمایشگر دیجیتال بین نشانگر سنتی آمپر، پشتیبانی از فرمان های صوتی، اپلیکیشن اختصاصی تلفن همراه برای کنترل در حالت ریموت  و… را همراه خود دارد.

فیلم جایوئه اکس4 در چاینا اتوشو 2020

پیشرانه

همانطور که ابتدای مطلب اشاره شد این محصول از موتور 1.5 لیتری استفاده می کند که خروجی آن برابر با 150 اسب بخار و گشتاور نیز برابر با 210 نیوتن متر است. این مجموعه با یک جعبه دنده سی وی تی یا 6 سرعته دستی(با توجه به تریم انتخابی توسط مشتری) هماهنگ می شود.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام