پاوربانک 100 هزار میلی آمپری! (+تصاویر)

این محصول 2 پورت AC با خروجی 300 وات، 2 پورت یو اس بی تایپ-سی با 60 وات خروجی برای هر پورت، دو کیوسی یو اس بی با 28 وات خورجی برای هر پورت و در نهایت 2 پورت یو اس بی با خروجی 12 وات برای هر پورت دارد که می تواند 9 وسیله را بطور همزمان شارژ کند.

مجله آنلاین موبنا – پاوربانک ریور 370 را در حقیقت باید یک ایستگاه نیرو بنمامیم زیرا با 9 پورت، چیزی متفاوت با مفهوم متعارف پاوربانک های قابل حمل را با خود همراه دارد.

ایستگاه شارژ ریور 370 در اندازه 7.8 در 6.3 در 9.8 اینچ با سنگینی 5.12 کیلوگرم تولید شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این پاوربانک بزرگ یه دستگیره متصل برای حمل راحت دارد. برای بدنه آن از آلومینیوم با قطر 4 میلیمتر استفاده شده است که محافظت مناسبی از باتری داخلی دستگاه خواهد داشت و البته ظاهر فوق العاده زیبایی نیز به محصول داده است.

این محصول 2 پورت AC با خروجی 300 وات، 2 پورت یو اس بی تایپ-سی با 60 وات خروجی برای هر پورت، دو کیوسی یو اس بی با 28 وات خورجی برای هر پورت و در نهایت 2 پورت یو اس بی با خروجی 12 وات برای هر پورت دارد که می تواند 9 وسیله را بطور همزمان شارژ کند. روی بدنه پاوربانک یک نمایشگر بزرگ دیده می شود که از اطلاعات نمایش داده شده در آن می توان از باقیمانده باتری ایستگاه، هشدارهای خطا، زمان باقی مانده شارژ، میزان دمای ایستگاه، وضعیت فن خنک کننده و … مطلع شد.

همچنین در ساخت آن از سیسنم مدیریت دمای پیشرفته ای استفاده شده تا گرمای ایجاد شده هنگام فعالیت ایستگاه موجب خرابی برای گجت های در حال شارژ نشود. ظرفیت باتری داخلی ایستگاه 100 هزار میلی آمپر است. نکته جالب آن است که تکنولوژی بکار رفته در این پاوربانک کمک می کند تا با دو شارژر دیواری 60 وات در کمتر از 3 ساعت باتری ایستگاه را تا 90 درصد شارژ کنید.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 539 دلاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام