17 درصد جمعیت کردستان اینترنت پرسرعت مخابرات دارند

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: اکنون 35 درصد جمعیت این استان از اینترنت همراه اول و 17 درصد نیز از مزایای ADSL (اینترنت پرسرعت) بهره مند هستند.

مجله آنلاین موبنا – آزاد حکمت اظهار داشت: در حال حاضر همراه اول به یک میلیون و 706 هزار و 58 مشترک در استان با ضریب نفوذ 110 درصد، محصولات و بسته های متنوع ارائه می دهد.
وی با اشاره به اینکه به ازای هر 100 نفر 110 سیمکارت همراه اول در استان وجود دارد، افزود: این میزان به دلیل ارائه خدمات مطلوب در حال افزایش است.
حکمت ارائه خدمات بروز در حوزه ارتباطات سیار را یکی از اهداف و استراتژی های مخابرات منطقه به مشترکان اعلام کرد و یادآور شد: در حال حاضر 475 سایت BTS در استان وجود دارد که یک هزار و 307 سایت تکنولوژی بر روی آنها نصب و راه اندازی شده است.
مدیر مخابرات منطقه کردستان اضافه کرد: از مجموع سایت های تکنولوژی موبایل، 353 سایت تکنولوژی 4G، تعداد 339سایت تکنولوژی 3G و 625 سایت تکنولوژی 2G است.
حکمت اظهار داشت: در حال حاضر هفت دفتر نمایندگی همراه اول با هدف رفع مشکلات و پاسخگویی به نیازهای مشتریان همراه اول در استان کردستان فعالیت دارند.
به گزارش ایرنا، در حال حاضر در حوزه ارتباطات سیار، تعداد 950 روستای کردستان تحت پوشش خدمات تلفن همراه اول مخابرات و حدود 582 هزار مشترک تلفن ثابت نیز از خدمات این شرکت برخوردار هستند.

 منبع: ایرنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام