نجفی: در صندوق ذخیره فرهنگیان اختلاس نشده است/ اطلاعات غلط به امام جمعه مشهد می دهند

مشاور رئیس جمهور در جمع اعضای انجمن اسلامی معلمان کرمان تاکید کرد:کل دارایی‌های صندوق ذخیره فرهنگیان هفت هزار و پانصد میلیارد است و حالا چگونه ممکن است هشت هزار میلیارد اختلاس شده باشد. اما عده‌ای با اغراض سیاسی به سراغ مقامات می روند و اطلاعات غلط می‌دهند و آن موقع است که امام جمعه مشهد در نماز جمعه می‌گوید از جیب هر فرهنگی ۹ میلیون برداشته‌اند.

موبنا – محمدعلی نجفی در جمع اعضای انجمن اسلامی معلمان کرمان تاکید کرد: همه اموال صندوق ذخیره فرهنگیان سر جایش است و اختلاسی صورت نگرفته است.

وی افزود: آموزش و پرورش در سه سال گذشته آن طور که باید نتوانست در دولت موثر باشد و رضایت فرهنگیان را جذب کند.

عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی تاکید کرد: به نظرم یکی از ضعف‌های آموزش و پرورش در سه سال گذشته، این بود که از فرصت‌های ایجاد شده استفاده نکرد و روزی که فرهنگیان به مناسبت گرامیداشت مقام معلم خدمت مقام معظم رهبری رسیده بودند و ایشان هم خواستار توجه بیشتر صدا و سیما به آموزش و پرورش شدند، متاسفانه آقای فانی در این زمینه با مسئولین صداوسیما رایزنی نکرد. به آقای فانی گفتم در مورد مسائل آموزش و پرورش که در دولت مطرح می شود، شما چیزی نمی‌گویید اما او نتوانست باورهای خودش را در مورد اهمیت آموزش و پرورش به یک باور ملی تبدیل کند.

نجفی به برنامه ارائه شده از سوی دانش‌آشتیانی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش گفت: برنامه ارائه شده توسط آقای دانش آشتیانی به مجلس چهارچوبش در حقیقت همان برنامه‌ای است که بنده آماده کرده بودم.

وی تاکید کرد: کل دارایی‌های صندوق ذخیره فرهنگیان هفت هزار و پانصد میلیارد است و حالا چگونه ممکن است هشت هزار میلیارد اختلاس شده باشد. اما عده‌ای با اغراض سیاسی به سراغ مقامات می روند و اطلاعات غلط می‌دهند و آن موقع است که امام جمعه مشهد در نماز جمعه می‌گوید از جیب هر فرهنگی ۹ میلیون برداشته‌اند.

نجفی تاکید کرد: عمده وام های فساد انگیز بانک سرمایه در دولت قبل بوده که مشکوک الوصول هستند.

 منبع: ایلنا

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام