صاحبان Lumia Icon آخرین نسخه ویندوز 10 را پیش از بقیه در اختیار بگیرند

صاحبان گوشی هوشمند Lumia Icon نوکیا به خوبی می‌دانند دستگاه آنها جزء‌ اولین محصولاتی نبود که امکان نصب سیستم عامل ویندوز 10 موبایلی برای آنها فراهم شد.

موبنا، میثم لطفی – مایکروسافت چندی پیش اعلام کرد گوشی هوشمند Lumia Icon نیز قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز 10 موبایلی را دارد. ولی این گوشی هوشمند هم‌اکنون در حلقه آزمایشی مایکروسافت قرار گرفته است تا نسخه Windows 10 insider را در اختیار بگیرد.

مایکروسافت برای این گروه آزمایشی دو حلقه سریع و کند در نظر گرفته است. افرادی که در حلقه سریع عضو هستند نخستین نسخه کرَک شده از سیستم عامل موبایلی Windows 10 Mobile را در اختیار می‌گیرند می‌توانند بخش‌های مختلف آن را آزمایش کنند.

lumia-icon (2)

این نسخه از سیستم عامل موبایلی مایکروسافت حفره‌های امنیتی و مشکلات فراوانی را شامل می‌شود این آزمایش می‌تواند به مایکروسافت کمک کند مشکلات مذکور را برطرف سازند.

کاربرانی که در گروه آهسته طبقه‌بندی می‌شوند نسخه مشابه گروه دیگر را در اختیار می‌گیرند. ولی این تفاوت وجود دارد که برای آنها حفره‌های امنیتی و مشکلات برطرف شده است و در اصل نسخه آزمایشی را با به‌روزرسانی‌های مربوطه مورد استفاده قرار می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام