فروش آیفون ۱۵ قاچاق توسط اسپانسر جدید باشگاه تهرانی

موضوع قرارداد اسپانسری یکی از باشگاههای مشهور فوتبال پایتخت با یکی از عرضه کنندگان موبایل، حاشیه ساز شده است.

موبنا – اخیرا یکی از باشگاه های معروف فوتبالی پایتخت (که سال گذشته در بازار سرمایه پذیرش شد) با اسپانسری جدید قرار داد امضا کرده است که البته جزئیات این قرارداد در سامانه کدال افشا شده است.

گفتنی است اسپانسر جدید باشگاه فوتبال تهرانی، یک شرکت فروشنده ی تلفن های همراه است که در قرداد اسپانسری تیم فوتبال مذکور، متعهد به پرداخت ۴۰ تا ۸۰ میلیارد تومان به این باشگاه شده است.

قیمت موبایل , واردات ,

فروش آیفون ۱۵ قاچاق توسط اسپانسر یک باشگاه مشهور فوتبال پایتخت

ماجرای قراردادهای اسپانسری منتشرشده در کدال با این مجموعه از آنجا اهمیت پیدا می کند که نوع عرضه فروشندگان موبایل در هفته های اخیر با حساسیت بیشتری از سوی نهادهای نظارتی کشور دنبال میشود.

یکی از گلوگاههای اصلی عرضه موبایل در داخل کشور بحث ممنوعیت ورود و فروش مدلهای ۱۴ و ۱۵ از برند آیفون است. بر اساس اعلام ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز واردات و عرضه تلفن همراه از برند آیفون سریهای ۱۴ و ۱۵ ممنوع بوده و عملا درحکم عرضه کالای قاچاق میباشد.

بررسی برخی ویدئوهای وایرال شده در فضای مجازی نشان میدهد این اسپانسر جدید در هفته های گذشته اقدام به عرضه سریهای ممنوعه از برند آیفون ۱۵ کرده و حتی از ابزارهای مختلف تبلیغاتی از جمله دعوت از برخی سلبریتی ها نیز برای توسعه این اقدام استفاده کرده است.

 منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا