نیکولا تسلا در این بازی معروف یک همزاد دارد! (+عکس)

بازی “رد دد ریدمپشن ۲” (Red Dead Redemption 2) مفتخر به روایت داستان های متمرکز بر شخصیت های تخیلی است، اما این عنوان به وضوح از چهره های دنیای واقعی نیز برای خلق برخی شخصیت های بازی الهام گرفته است. این به ویژه در محتوای جانبی بازی آشکارتر است.

موبنا – مارکو دراجیک (Marko Dragic) یکی از به یاد ماندنی ترین شخصیت ها از این نظر است. این مخترع عجیب و غریب شخصیتی سرسخت و بلندپرواز دارد. مکان ها، انگیزه ها و اختراعات مارکو دراجیک تقریبا مشابه با نیکولا تسلا در دنیای واقعی است و رد دد ریدمپشن ۲ به وضوح به این مخترع مشهور صربستانی-آمریکایی اشاره دارد.

 

آزمایشگاه دراجیک ساختمانی باشکوه است که در طبیعت وحشی بازی رد دد ریدمپشن ۲ قرار دارد و به آرایه ای از رساناهای الکتریکی و میله های صاعقه مجهز است که این مورد نیز شباهت این شخصیت با نیکولا تسلا را نشان می دهد. این آزمایشگاه بر اساس برج واردنکلیف شکل گرفته که تسلا آزمایش های زیادی را در آنجا انجام داد. در داخل این آزمایشگاه، آرتور مورگان، شخصیت اصلی بازی، به دراجیک در انجام چند آزمایش الکتریکی کمک می کند و در نهایت به یک ربات زندگی می بخشند.

ماموریت مرتبط با مارکو دراجیک در رد دد ریدمپشن ۲ یکی از شخصیت محورترین ماموریت ها در این بازی است که به گیمرها اجازه می دهد تا شباهت های این شخصیت با نیکولا تسلا را مشاهده کنند.

نیکولا تسلا مخترعی بود که بیشتر به دلیل فعالیت های خود در حوزه الکتریسیته مشهور است. حضور مارکو دراجیک به عنوان یک مخترع، پروفسور و علاقمند به الکتریسیته مشابه با شخصیت واقعی تسلا است.

نیکولا تسلا رد دد ریدمپشن 2

نیکولا تسلا رد دد ریدمپشن 2

 منبع: عصرایران

دکمه بازگشت به بالا