۳۴ زن از استخری در کرمانشاه راهی بیمارستان شدند

در این حادثه که بر اثر نشت کلر از داخل مخزن و لوله‌های انتقال آن به داخل محوطه استخری در کرمانشاه رخ داده است، ۳۴ نفر از بانوان از گروه‌های سنی مختلف دچار مسمومیت شدند.

موبنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: عصر دیروز ۳۴ نفر بر اثر استنشاق گاز کلر در یکی از استخرهای شهر کرمانشاه دچار مسمویت شدند.

مسعود قلعه‌سفیدی، اظهار داشت: عصر روز گذشته ۳۴ نفر بر اثر استنشاق گاز کلر در یکی از استخرهای شهر کرمانشاه دچار مسمویت شدند که از این تعداد ۶ نفر در بیمارستان بستری شدند.

وی عنوان کرد: در این حادثه که بر اثر نشت کلر از داخل مخزن و لوله‌های انتقال آن به داخل محوطه استخر رخ داده است، ۳۴ نفر از بانوان از گروه‌های سنی مختلف دچار مسمومیت شدند.

قلعه‌سفیدی افزود: دو نفر در بیمارستان محمد کرمانشاهی و چهار نفر در بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه بستری شدند که حال بستری شدگان مساعد گزارش شده است.

وی گفت: از این تعداد ۱۸ نفر به بیمارستان شهدا مراجعه کردند و به صورت سرپایی پس از دریافت خدمت درمانی مرخص شدند و ۱۰ نفر از مسموم شدگان با استقرار آمبولانس‌های اورژانس در محل حادثه خدمات اکسیژن تراپی دریافت کردند و درمان شدند.

 

تسنیم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا