جتور داشنگ آی-دی ام ؛ به نظر شما ۲۱ هزار دلار ارزش دارد؟ (+عکس)

جتور داشنگ آی-دی ام مجموعا عناصر زیبایی در بدنه با مخاطب به اشتراک می گذارد. چراغ های بسیار باریک در قسمت دماغه، شیب کوپه سقف و فناورانه های کابین همگی در سطح بسیار مناسبی قرار دارند.

موبنا جتور یکی از برندهای فعال گروه چری است که فقط در زمینه تولید کراس اوور فعالیت دارد. پیش از این مدل های اکس۹۵، اکس۹۰ و اکس۷۰اس را در گروه خودرو عصر ایران معرفی کرده ایم و در این مطلب سراغ جتور داشنگ آی-دی ام می رویم که جز جدیدترین های این برند است و در بازار چین از ۲۱ تا ۲۴ هزار دلار قیمت دارد.

جتور داشنگ آی-دی ام مجموعا عناصر زیبایی در بدنه با مخاطب به اشتراک می گذارد. چراغ های بسیار باریک در قسمت دماغه، شیب کوپه سقف و فناورانه های کابین همگی در سطح بسیار مناسبی قرار دارند.

(+عکس)

داشنگ آی-دی ام از منظر ابعاد برابر با ۴۵۹۰ میلیمتر در طول، ۱۹۰۰ میلیمتر در عرض و ۱۶۹۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۲۷۲۰ میلیمتر است.

رینگ های آلومینیومی اسپرت در اندازه ۱۹ اینچی روی خودرو نصب می شوند.

چراغ های اصلی عقب از الگوی طراحی Y استفاده می کنند که منظره زیبایی را ایجاد می کند.

در بخش پیشرانه از ساختار جالبی استفاده شده که ترکیبی از تپنده ۱.۵ لیتری توربوشارژ ۱۵۶ اسب بخاری در هماهنگی با موتور الکتریکی ۱۷۰ اسب بخاری است. جعبه دنده ۳ سرعته دی اچ تی انتخاب جتور برای جعبه دنده است.

مجموع خروجی پیشرانه ۳۲۲ اسب بخار و گشتاور ۵۴۵ نیوتن متر است. یک بسته باتری ۱۹.۲۷ کیلووات ساعت نیز برای تامین انرژی در نظر گرفته شده است تا برد حرکتی ۸۰ کیلومتر در حالت الکتریکی خالص را برای آی-دی ام فراهم کند.

بخش بنزینی پیشرانه نقشی در حرکت خودرو ندارد بلکه به عنوان یک ژنراتور عمل می کند و برد حرکتی خودرو را در این حالت هیبریدی به ۱۰۰۰ کیلومتر می رساند. هیچ یک از تریم های جتور آی-دی ام از سامانه تمام چرخ محرک پشتیبانی نمی کنند.

فضای داخل کابین کاملا حال و هوای مینیمالیستی دارد. نمایشگر اصلی ۱۵.۶ اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، نمایشگر ۸ اینچی اطلاعات کیلومتر و نمایشگر هداپ جذابیت های فناورانه ها را شکل داده اند.

(+عکس)

در بخش ایمنی نیز جتور آی-دی ام مجهز به سطح ۲ فناوری خودران است تا مجموعه ای از سنسورها و دستیارهای ایمنی را میزبانی کند. یکی از مهمترین ویژگی های این بخش، دستیار مجازی و سیستم پارک پانورامیک ۵۴۰ درجه است. کروز کنترل تطبیقی و رادار عقب خودرو نیز عملکرد بسیار دقیقی دارند.

ریموت استارت، ورود بدون کلید و شارژ بی سیم نیز از دیگر ویژگی های کابین است.

جتور داشنگ آی-دی ام

 منبع: عصرایران

دکمه بازگشت به بالا