کفش ورزشی کمیاب اپل با قیمت ۵۰ هزار دلار به حراج گذاشته شد! (+عکس)

کفش کتانی اپل دارای رویه و زیره سفید است و لوگوی اپل به شکل رنگین‌کمانی کلاسیک خود در کناره و زبانه آن دیده می‌شود.

موبنا – یک جفت کفش کتانی سفارشی Omega Sports اپل که به اواسط دهه ۱۹۹۰ مربوط می‌شود، هم‌اکنون با قیمتی به‌اندازه یک خودروی برقی برای خرید در دسترس است.

تاکنون در گزارش‌های مختلفی به برخی محصولات کمیاب اپل اشاره شده و حالا یک جفت کفش ورزشی برای خرید آنلاین در دسترس قرار گرفته است. کفش کتانی اپل که هم‌اکنون توسط ساتبیز (Sotheby’s)، از بزرگ‌ترین حراجی‌های آثار هنری، جواهر و کلکسیونی در جهان به فروش می‌رسد، دارای رویه و زیره سفید است. همچنین لوگوی امضاشده اپل به شکل رنگین‌کمانی کلاسیک خود در کناره و زبانه آن دیده می‌شود.

قیمت و سایر مشخصه‌های کفش اپل

کفش ورزشی کمیاب اپل با قیمت 50 هزار دلار به حراج گذاشته شد!

در وب‌سایت این شرکت حراجی گفته شده که فقط یک نمونه در اندازه ۱۰.۵ موجود است که ظاهراً با قیمت ۵۰ هزار دلار فروخته می‌شود. همچنین محصول به‌عنوان یک کفش نو دسته‌بندی شده و تاکنون هرگز در دسترس عموم مردم قرار نداشته است.

در توضیحات محصول نوشته شده:

«این کفش‌های ورزشی فوق‌العاده کمیاب که به‌طور سفارشی برای کارمندان اپل ساخته شده‌اند، یک بار در اواسط دهه ۹۰ در کنفرانس ملی فروش اهدا شده بودند. بیش از ۲۲ هزار مصرف‌کننده اپل در سال ۱۹۸۵ لباس و لوازم جانبی‌های این برند را خریداری کرده‌اند که تعهد آن بر تمام دسته‌بندی‌ها را نشان می‌دهد.»

کفش ورزشی کمیاب اپل با قیمت 50 هزار دلار به حراج گذاشته شد!

در مارس سال ۲۰۲۰، نمونه مشابه دیگری از همین کفش در یک حراجی به فروش رفت. این کفش که برخی آثار کهنه‌بودن در آن دیده می‌شد، پس از دریافت ۲۰ پیشنهاد، با قیمت ۹۶۸۷ دلار به فروش رسید. در گزارش‌های جدیدتر نیز گفته شده بود که یک آیفون نسل اول آکبند با قیمت رکوردشکن «۱۹۰ هزار دلار» در حراجی فروخته شد.

 منبع: دیجیاتو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا