موبنا رسانه ای برای طرفداران فناوری

لکسس آر اکس 350اچ؛ معرفی یک شاسی بلند کاردرست! (+عکس)

لکسس آر اکس 350اچ؛ معرفی یک شاسی بلند کاردرست! (+عکس)

لکسس آر اکس 350اچ در بخش پیشرانه نیز یک محصول موفق به نظر می رسد زیرا ترکیبی مناسب از تپنده 4 سیلندر 2.5 لیتری هیبریدی را با 246 اسب بخار خروجی و گشتاور 233 پوندفوت ارائه می دهد.

موبنا – یکی از محبوب ترین و جدیدترین محصولات لکسس، شاسی بلند آر اکس 350اچ لاکژری AWD است که میزبان اصیل ترین اندیشه های این برند قابل اعتماد در کلاس SUV محسوب می شود.

تریم مورد اشاره در بازار آمریکا حدود 63 هزار دلار قیمت دارد.

لکسس آر اکس 350اچ؛ معرفی یک شاسی بلند کاردرست! (+عکس)

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، لکسس همچنان جلوپنجره بزرگ و خاص خود را در این مدل تکرار کرده اما تغییرات محدودی در بافت و جزئیات آن اعمال شده است. با کمی حرکت به سمت نمای جانبی می توان هنر طراحان لکسس را بهتر درک کرد زیرا در فضایی کوچک موفق شده اند تا اصالت زبان برند را به نمایش بگذارند. البته در این مسیر، حضور رینگ های 21 اینچی بسیار باکیفیت اثری شاخص دارد.

چراغ های اصلی عقب، الگویی یکپارچه و متصل دارند که حروف برند لکسس در قسمت میانی مسیر با لعاب کرومی نصب شده اند.

فضای کابین بهترین مثال برای ترکیب سادگی و کیفیت در گروه قیمتی خود محسوب می شود. نمایشگر 14 اینچی لمسی تنظیمات سیستم سرگرمی، نمایشگر دیجیتال 7 اینچی اطلاعات کیلومتر پشت فرمان، پشتیبانی از اندروید اوتو و اپل کارپلی بی سیم، نمایشگر هداپ، شارژر بی سیم، سیستم تهویه اتوماتیک با دسترسی اختصاصی تنظیمی برای ردیف عقب و … می توان به عنوان شاخص های کابین نام برد.

لکسس آر اکس 350اچ؛ معرفی یک شاسی بلند کاردرست! (+عکس)

لکسس آر اکس 350اچ

لکسس آر اکس 350اچ در بخش پیشرانه نیز یک محصول موفق به نظر می رسد زیرا ترکیبی مناسب از تپنده 4 سیلندر 2.5 لیتری هیبریدی را با 246 اسب بخار خروجی و گشتاور 233 پوندفوت ارائه می دهد. این مجموعه با جعبه دنده سی وی تی و سامانه تمام چرخ محرک هماهنگ شده است.

متوسط مصرف سوخت حدود 6.5 لیتر است.

خودرو طی 7.4 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت 200 کیلومتر برساعت است. وزن لکسس آر اکس 350 اچ مجهز به سامانه تمام چرخ محرک نیز 1964 کیلوگرم است.

کیفیت رانندگی بواسطه استفاده از تعلیق بسیار باکیفیت، در کلاس خود مثال زدنی است.

در بخش ایمنی باید به سطح 2 رانندگی خودران اشاره کنیم که البته نیازمند ارتباط کامل دست راننده با فرمان است.

از ویژگی های این بخش باید کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، ترمز اضطراری، سنسورهای هشدار برخورد، رتبه پلاس تست ایمنی تصادف IIHS و…  را مورد اشاره قرار دهیم.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کنید @ اینستاگرام