لکسس GX بلک لاین 2022؛ بروزرسانی مهم برای کابین قدیمی این ژاپنی! (+عکس)

موبنا؛ مازیار دانیالی لکسس جی اکس از سال 2002 تا کنون روی خط تولید کمپانی ژاپنی قرار داد و نسل فعلی آن نیز در سال 2010 میلادی با مدل سال معرفی شد. به رغم آنکه در سال های گذشته، بروزرسانی هایی را در نمای ظاهری این خودرو اعمال کرده اما داخل کابین آن عملا در مقایسه با رقبا تبدیل به یک محیط قدیمی و تاریخ گذشته شده است.

مدل 2010

مدل 2010

لکسس در برنامه های خود رسما اعلام کرده که GX جدید در سال 2024 از راه می رسد و به همین دلیل برای جی اکس 2022 بروزرسانی هایی را در فضای داخلی کابین درنظر گرفته است که با معرفی تریم بلک لاین روی خط رسانه ها قرار گرفته است.

استفاده از نمایشگر لمسی 10.3 اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی مهمترین رویداد این قسمت است که از اپل کارپلی و اندروید اوتو نیز پشتیبانی می کند. به این امکانات باید پشتیبانی از الکسای آمازون را نیز اضافه کنیم.

دریچه های سیستم تهویه نیز زیر نمایشگر قرار گرفته که مرز آنرا از دکمه های تنظیمی قسمت پایین کنسول میانی مشخص می کند.

اما در رابطه با لکسس جی اکس 2022 و جذاب ترین تریم آن یعنی بلک لاین صحبت می کنیم که از ویژگی های اختصاصی این تریم باید به رینگ های 18 اینچی مشکی، گریل(جلو پنچره) مشکی، مه شکن جدید، لبه با طراحی متفاوت در قسمت پایین بامپر(سپر) جلو و عقب، جزئیات مشکی خاکستری داخل کابین و … اشاره کرد.

در بخش پیشرانه نیز از تپنده 6 سیلندر 4.6 لیتری با 301 اسب بخار خروجی و گشتاور 446 پوندفوت استفاده شده است.

 

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا