طرح قرعه‌کشی پژو ۲۰۷ و ۷ جایزه ۵۰ میلیونی مختص کاربران همراه من

کاربران اپلیکیشن همراه من می توانند با خرید شارژ، انواع بسته (به صورت پرداخت مستقیم) و پرداخت قبض در این اپلیکیشن در قرعه کشی یک دستگاه پژو ۲۰۷ و همچنین ۷ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی شرکت کنند.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند، کمپین «همراه من، برنده شو!» از ۱۶ دی ماه آغاز شده و تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۱ نیز ادامه دارد در این طرح کاربران اپلیکیشن همراه من از تاریخ ۱۶ دی تا پایان روز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ فرصت دارند تا با استفاده از سرویس‌های پرداخت قبض، خرید شارژ و خرید انواع بسته (به صورت پرداخت مستقیم) اپلیکیشن همراه من امتیاز کسب کرده و در قرعه‌کشی یک دستگاه پژو ۲۰۷ و ۷ جایزه نقدی ۵۰۰ میلیون ریالی شرکت کنند.

لازم به ذکر است در زمان برگزاری کمپین، هر ۱۰ هزار تومان تراکنش در بخش خرید شارژ و خرید انواع بسته (به صورت پرداخت مستقیم) ۱۰ امتیاز خواهد داشت. کاربران اپلیکیشن همراه من، در بخش خرید شارژ و انواع بسته می‌توانند به صورت نامحدود امتیاز کسب کنند.

علاوه بر این در بخش پرداخت قبض نیز هر ۱۰ هزار تومان پرداخت قبض میان‌دوره یا پایان‌دوره، ۱۰ امتیاز خواهد داشت و هر فرد می‌تواند نهایتا تا سقف ۵۰ امتیاز در بخش پرداخت قبض امتیاز کسب کند.

شایان ذکر است قرعه کشی یک دستگاه پژو ۲۰۷ و ۷ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی مربوط به کمپین «همراه من، برنده شو!» هفته اول اسفند ماه برگزار می شود.

کاربران اپلیکیشن همراه من می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کمپین فوق به لینک https://mci.ir/mymci-bigprize مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا