کیو6؛ درشت ترین شاسی بلند آئودی فقط برای چینی ها!

کیو6؛ درشت ترین شاسی بلند آئودی فقط برای چینی ها! (+عکس)

کیو6 در بخش پیشرانه دو گزینه را پیش روی مشتریان قرار می دهد که یکی مربوط به نمونه 2 لیتری 4 سیلندر و دیگری 2.5 لیتری 6 سیلندر خواهد بود.

موبنا – مدتی قبل شاسی بلند کیو6 از کمپانی  آئودی را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم که این محصول به طور اختصاصی برای بازار چین تولید خواهد شد. اکنون تصاویر دقیق تری از کیو6 روی خط رسانه ها قرار گرفته که در ادامه نگاهی بدان خواهیم داشت.

کیو6؛ درشت ترین شاسی بلند آئودی فقط برای چینی ها! (+عکس)

کیو6 از یک جلوپنجره عریض و دارای بافت کرومی بهره می برد که چهره متفاوتی را ایجاد کرده البته یک نکته در رابطه با طراحی این محصول به شباهت آن با کراس اوورهای کمپانی سایک شریک آئودی در چین باز می گردد که خوب چندان جای تعجب هم نخواهد داشت.

پیشرانه آئودی کیو6

در بخش پیشرانه کیو6 احتمالا دو گزینه پیش روی مشتریان قرار می گیرد که یکی مربوط به نمونه 2 لیتری 4 سیلندر و دیگری 2.5 لیتری 6 سیلندر خواهد بود. موتور کوچکتر برابر با 261 اسب بخار خروجی و 400 نیوتن متر گشتاور دارد. موتور پرچمدار نیز 295 اسب بخار خروجی و 500 نیوتن متر گشتاور دارد.

کیو6؛ درشت ترین شاسی بلند آئودی فقط برای چینی ها! (+عکس)

با پیشرانه قدرتمندتر، آئودی کیو6 طی 7.3 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد که البته چندان رکورد جالبی نیست. سامانه تمام چرخ محرک به عنوان آپشن استاندارد ارائه می شود اما سیستم تعلیق داینامیک تطبیقی یکی از آپشن های قابل انتخاب برای مشتریان درنظر گرفته شده است.

اینکه کیو6 چندان خودروی سریعی نیست به ابعاد و سنگینی آن مربوط می شود زیرا این بزرگترین SUV آئودی محسوب می شود. خودرو برابر با 5099 میلیمتر در طول، 2014 میلیمتر در عرض و 1784 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز 2980 میلیمتر است.

در فضای داخل کابین به نمایشگر 12.3 اینچی ویژه اطلاعات کیلومتر و 10.1 اینچی ویژه تنظیمات سرگرمی باید اشاره کرد. همچنین یک نمایشگر 8.6 اینچی ویژه تنظیمات صندلی ها در نظر گرفته شده است.

کیو6؛ درشت ترین شاسی بلند آئودی فقط برای چینی ها! (+عکس)

از امکانات ایمنی نیز می توان به دستیار پارک هوشمند، کروز کنترل فول اسپید تطبیقی و سایر دستیارهای ویژه رانندگی اشاره کرد.

رینگ با توجه به آپشن از 19 تا 21 اینچ ارائه می شود.

کیو6 از 74078 دلار در بازار چین قیمت خواهد داشت و در تریم پرچمدار به 96302 دلار می رسد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام