دانگ فنگ اس50: نسخه چینی نیسان سیلفی با قلب الکتریکی

دانگ فنگ اس50: نسخه چینی نیسان سیلفی با قلب الکتریکی (+عکس)

دانگ فنگ اس50 در زمینه طراحی و کیفیت کابین حتی در برابر رقبای هموطن خود با این قیمت شانس چندانی برای موفقیت ندارد...

موبنا – مدتی قبل سدان اس50 از کمپانی دانگ فنگ را معرفی کردیم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد. همانطور که اشاره شد؛ S50 بر پایه نیسان سیلفی توسعه یافته است.

دانگ فنگ یک ویرایش بهتر و جذاب تر از اس50 را نیز در برنامه فروش خود قرار داده که اس50 الکتریکی نام دارد. این محصول در بازار چین از 25300 تا 28500 دلار قیمت دارد.

خودرو از منظر ابعاد برابر با 4705 میلیمتر در طول، 1790 میلیمتر در عرض و 1540 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با 2700 میلیمتر است. وزن خالص خودرو 1661 کیلوگرم محاسبه شده است.

پیشرانه الکتریکی دانگ فنگ

مهمترین تفاوت اس50 الکتریکی با نسخه قبلی آن به همین عنوان الکتریکی مربوط می شود که در بخش پیشرانه از تک موتور الکتریکی 90 کیلوواتی(121 اسب بخاری) با گشتاور 280 نیوتن متر استفاده شده است.

انرژی مورد نیاز پیشرانه از باتری لیتیمی 56.9 کیلووات ساعت تامین می شود که زمان لازم برای شارژ آن با شارژر استاندارد 11 ساعت است. برد حرکتی خودرو نیز 410 کیلومتر محاسبه شده است.

بیشینه سرعت 150 کیلومتر برساعت و زمان لازم برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر برساعت از حالت توقف کامل برابر با 10 ثانیه است.

دانگ فنگ اس50: خودروی چینی نیسان سیلفی با قلب الکتریکی (+عکس)

در بخش جعبه دنده همانند اکثر الکتریکی های این رده قیمتی، نمونه تک سرعتی در ارتباط با محور جلو فعال است.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی است و رینگ های آلومینیومی در اندازه 17 اینچی ارائه می شوند.

کابین دانگ فنگ

کابین طراحی بسیار ساده و معمولی دارد و از مواد چندان مرغوبی برای توسعه آن استفاده نشده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید بافت اکثر قسمت های داخل کابین سخت و خشک است. از امکانات این بخش می توان به نمایشگر دیجیتال بین نشانگرهای سنتی امپر مقابل دید راننده، نمایشگر لمسی تنظیمات سیستم سرگرمی، استارت دکمه ای، ورود بدون کلید، بلوتوث، یو اس بی، سانروف، استراحتگاه دست جلو و عقب، پاور ویندوز هر دو ردیف و سنسور باران اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند: رادار پارک جلو و عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی، نمایش نقاط کور دید راننده، هدلایت اتوماتیک، ایربگ، ایزوفیکس و … قابل اشاره هستند.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام