صحنه آهسته جالب از تست تصادف جدیدترین شاسی بلند نیسان(+فیلم و عکس)

آریا جدیدترین محصول نیسان است که مجموعه ای از تست های تصادف را پشت سر گذاشته و ویدئویی صحنه آهسته از آنها منتشر شده است.

موبنا تست های تصادف بخشی از چرخه زندگی یک خودرو محسوب می شود. پیش از آن که خودروها راهی بازار شوند، ابتدا از بین می روند تا از مقاومت و ایمنی آنها در هر نوع تصادفی اطمینان حاصل شود.

 

 

آریا جدیدترین محصول نیسان است که مجموعه ای از تست های تصادف را پشت سر گذاشته و ویدئویی صحنه آهسته از آنها منتشر شده است.

در این ویدئو به خوبی مشخص می شود که بدنه نیسان آریا چگونه ضربات وارده را جذب کرده و کیسه های هوا به موقع باز شده و جان آدمک های تست تصادف را نجات می دهند!

نگاهی دقیق به تست های تصادف نیسان آریا

جدا از تصادف از جلو، بغل و عقب، نیسان در این ویدئو نشان داده است که خودرو آریا چگونه به تصادفاتی که شامل عابران پیاده می شود، واکنش نشان می دهد. این آزمایش ها که توسط گروه ارزیابی ایمنی پَسیو نیسان انجام شده اند، این امکان را برای شرکت فراهم می کنند تا نیروی ضربه ای که به بدنه و اجزا ساختاری خودرو وارد می شود را اندازه‌گیری کند. با کمک حسگرهای متعدد، آثار ضربات روی راننده و سرنشینان اندازه‌گیری می شود.

نگاهی دقیق به تست های تصادف نیسان آریا

به گفته جین تانابه از گروه ارزیابی ایمنی پَسیو نیسان، بیش از 100 نقطه داده روی خودرو آریا ارزیابی می شود. از آنجایی که این خودرو در بازارهای بسیاری به فروش خواهد رسید، بیش از 400 تست از مراحل اولیه توسعه تا مدل آماده برای عرضه به بازار انجام شده است.

قیمت پایه نیسان آریا در بازار آمریکا 45950 دلار در نظر گرفته شده است. این دومین مدل الکتریکی نیسان پس از خودرو هاچ‌بک لیف محسوب می شود.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام