ون چندمنظوره جدید فیات؛ گزینه‌ای شاخص برای شهرهای آلوده! (+عکس)

این ون یک خودروی کاملا کاربردی است که می توان از آن به عنوان تاکسی، خدمات حمل و نقل هتل ها، خانواده و همچنین تشریفات VIP استفاده کرد.

موبنا فیات نسخه ای جدید از مینی ون اولیس خود در بازار اروپا را معرفی کرده است. سابقه برند اولیس در مجموعه فیات به سال 1994 میلادی باز می گردد. این محصول علاوه بر تغییرات جدی در نمای ظاهری، در بخش فنی نیز کاملا یک خودروی جدید و بروز محسوب می شود.

مدل های قدیمی اولیس

ون اولیس در کلاس الکتریکی ها معرفی شده و با 2 آپشن در بخش باتری قابل سفارش است. تریم پایه با ظرفیت 50 کیلووات ساعت و تریم پرچمدار با باتری 75 کیلووات ساعت ارائه می شود. بیشینه برد حرکتی این ون نیز برابر با 330 کیلومتر محاسبه شده است.

سیستم باتری از شارژر 100 کیلووات سریع پشتیبانی می کند که می تواند طی 45 دقیقه تا 80 درصد ظرفیت باتری را تکمیل کند.

خروجی پیشرانه برابر با 136 اسب بخار و گشتاور 260 نیوتن متر است. در اطلاعات ارائه شده، بیشینه سرعت برابر با 130 کیلومتر محاسبه شده اما به شاخص صفر تا 100 اشاره ای نشده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این ون یک خودروی کاملا کاربردی است که می توان از آن به عنوان تاکسی، خدمات حمل و نقل هتل ها، خانواده و همچنین تشریفات VIP استفاده کرد.

با توجه به نوع جانمایی صندلی ها در تریم های مختلف، اولیس الکتریکی تا 16 نفر ظرفیت حمل سرنشین را دارد.

از دیگر ویژگی های خودرو نیز می توان به نمایشگر لمسی 7 اینچی ویژه سیستم سرگرمی، سقف پانورامیک، صندلی های چرم، هدلایت زنون، صندلی های برقی، سیستم پرتابل بهبود هوای کابین، استارت دکمه ای و … اشاره کرد.

قیمت پایه هنوز مشخص نشده است.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام