بازی شبیه‌ساز کامیون
Truck Simulator : Ultimate 1.0.6؛

دانلود بازی شبیه‌ساز واقع‌گرایانه و گرافیکی کامیون اندروید (+مود +دیتا)

Truck Simulator : Ultimate – بازی شبیه ساز تکامل یافته کامیون یکی دیگر از بازی های خوش ساخت و حرفه ای استودیوی ترکیه ای Zuuks Games در سبک بازی های شبیه سازی (Simulation) برای دستگاه های اندرویدی است که به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است.

موبنا – این بار نیز به درخواست شما عزیزان و برای اولین بار در بین تمام سایت های اندرویدی ایران اقدام به معرفی، بررسی و انتشار نسخه نهایی و کامل این بازی کرده ایم و آخرین نسخه رسمی آن را در کنار یک نسخه مود برای شما عزیزان جهت دانلود آماده سازی کرده ایم. استودیوی Zuuks Games پیش تر نیز با ساخت و انتشار بازی های مشابه در سبکی یکسان توانسته بود که بین هواداران بازی های شبیه ساز رانندگی با وسایل نقلیه مختلف جایگاه خوبی پیدا کند.

 

بازی Truck Simulator : Ultimate به واقع یک بازی تکامل یافته در سبک شبیه ساز رانندگی با ماشین های سنگین به ویژه کامیون ها است. استودیوی Zuuks Games طی سال های گذشته با ساخت و انتشار بازی های متنوعی در این زمینه توانسته تا تجربه زیادی کسب کند و حالا بعد از چندین پروژه موفق، بازی Truck Simulator : Ultimate حتی یک عنوان حرفه ای و بهبودیافته تر نسبت به بازی های قبلی است. یکی از ویژگی های اصلی که در این بازی روی آن تمرکز زیادی گذاشته شده، وجود قسمت آنلاین و چندنفره آن است که در آن شما می توانید در سطح یک شهر همراه با بازیکنان دیگر به صورت آنلاین بازی کنید. اما بخش اصلی بازی یا بخش مرحله ای (Career) شامل مراحل و مأموریت هایی است که در آن ها شما باید در نقش راننده حرفه ای کامیون های باری، کالاها و بارهای گوناگونی را از نقطه مشخصی دریافت کرده و به نقطه ای دیگر روی نقشه تحویل دهید. در ساخت بازی Truck Simulator : Ultimate سعی شده از هر المانی برای واقع گرایانه شدن آن استفاده شود. این المان ها نه فقط در بخش گیم پلی، فیزیک و گرافیک بسیار عالی، بلکه در روند کلی بازی نیز دیده می شوند. برای مثال برای بار زدن شما باید با دقت و ظرافت زیاد کامیون را با دنده عقب به سمت بار ببرید تا شرایط سوار شدن آن روی قسمت پشتی کامیون فراهم شود. این کار فقط در صورتی امکان پذیر است که درست مثل یک راننده حرفه ای این کار را انجام دهید! جزئیات بسیار خوب گرافیکی و مدل سازی های تماماً سه بعدی در کنار صداگذاری های جالب و طراحی های محیطی شگفت انگیز باعث شده تا بازی Truck Simulator : Ultimate به طور حتم یکی از برترین بازی های سبک شبیه ساز رانندگی با کامیون باشد. ده ها مدل کامیون مختلف در این بازی وجود دارند که با پیشروی در مراحل و انجام دادن مأموریت های گوناگون امکان خرید آن ها فراهم می شود.

نکته: این بازی فقط روی دستگاه های 64 بیتی (arm64-v8a) با اندروید 7.0 به بالا قابل نصب و اجرا است.

بازی شبیه‌ساز کامیون

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه com.zuuks.truck.simulator.ultimate را در Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید.

 

بازی شبیه‌ساز کامیون

ویژگی مود

*** مود دارای یک منوی داخلی است که می توانید به دلخواه هرکدام را مایل بودید به ترتیب فعال / غیرفعال کنید ***

** از بالا به پایین به ترتیب :

1 – پول نامحدود
2 – طلا نامحدود
3 – وسیله نقلیه آسیب نمی بیند
4 – سوخت نامحدود
5 – دریافت جایزه بدون دیدن تبلیغات

بازی شبیه‌ساز کامیون

دانلود فایل نصبی اصلی بازی با لینک مستقیم – 72 مگابایت

دانلود فایل دیتا اصلی بازی با لینک مستقیم – 774 مگابایت

دانلود فایل نصبی مــود بازی با لینک مستقیم – 44 مگابایت

دانلود فایل دیتا مود بازی با لینک مستقیم – 752 مگابایت


دانلود نسخه Truck Simulator : Ultimate 1.0.6

دنبال کنید @ اینستاگرام