نیسان روگ 2021: ساده و فناورانه با قیمت رقابتی! (+عکس)

از فناورانه ها نیز باید به نمایشگر دیجیتال 12.3 اینچی اطلاعات کیلومتر، نمایشگر هدآپ و نمایشگر 10.1 اینچی لمسی ویژه سیستم سرگرمی اشاره کنیم که بطور بی سیم از اپل کار پلی و اندروید اوتو نیز پشتیبانی می کند.

موبنا؛ مازیار دانیالی – کارشناسان خودرویی از نیسان روگ 2021 به عنوان یکی از بهترین محصولات بازار در کلاس تولیدی خود نام می برند. روگ جدید طراحی ساده و در عین حال جذابی را همراه دارد. در بخش دماغه الگوی V شکل گریل(جلوپنجره) نیسان با لعاب کرومی جلب نظر می کند. الگوی چراغ های اصلی که حالتی دو بخشی دارند نیز طرفداران و البته منتقدان خاص خود را دارد.

در نمای جانبی اوج هنر طراحان نیسان را به خوبی می توان درک کرد. خطوط و زوایا به گونه ای کنار یکدیگر هماهنگ شده اند که حس خوبی را در بیننده ایجاد می کند. بویژه ستون آخر و خط شیب سقف که در محل تلاقی، این هارمونی را به اوج می رسانند. استفاده از عناصر کرومی در پایین درب ها نیز انتخاب هوشمندانه ای به نظر می رسد که با رینگ های آلومینیومی استاندارد نیز همخوانی دارد.

چراغ های اصلی عقب و لوگوی برند که با حروف درشت کرومی فضای بین آنها را پر کرده؛ مهمترین برنامه نیسان برای این بخش از نما بوده است که کاملا قابل قبول به نظر می رسد.

در طراحی فضای داخل کابین به خوبی مشخص است که تلاش بر ارائه یک محیط ساده، باکیفیت و کاربردی بوده است. به شرایط دکمه های تنظیمی روی فرمان و قسمت داخلی درب ها توجه کنید این دکمه ها کاملا تخت بدون برجستگی مشخص و هم سطح طراحی شده اند که این الگو چندان مد روز نیست اما اینجا به خوبی جواب داده و همه چیز در یک قاب مینیمال جذاب تر به نظر می رسد.

از فناورانه ها نیز باید به نمایشگر دیجیتال 12.3 اینچی اطلاعات کیلومتر، نمایشگر هدآپ و نمایشگر 10.1 اینچی لمسی ویژه سیستم سرگرمی اشاره کنیم که بطور بی سیم از اپل کار پلی و اندروید اوتو نیز پشتیبانی می کند.

نمایشگر دیجیتال کیلومتر روگ 2021 یکی از بهترین های بازار است زیرا به سادگی قابلیت تنظیم دارد و خبری از پیچیدگی ها رابط کاربری نیست و همچنین کیفیت نمایش بالایی را از نظر تراکم پیکسلی همراه دارد.

در بخش ایمنی نیز پکیج پروپایلت نیسان در وضعیت فعال قرار دارد که مجموعه ای از امکانات روز را ارائه خواهد کرد.

برای پیشرانه این شاسی بلند از نمونه 4 سیلندر 2.5 لیتری با 181 اسب بخار خروجی و گشتاور 181 پوندفوت استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده سی وی تی هماهنگ می شود که با محور جلو در ارتباط است.

شاخص مصرف سوخت برای 100 کیلومتر رانندگی در شهر 9 لیتر، در بزرگراه 6.9 لیتر و در حالت ترکیبی 8.1 لیتر گزارش شده است.

وزن خالص خودرو نیز برابر با 1593 کیلوگرم است.

قیمت پایه روگ 2021 برابر با 35430 دلار و در نمونه که تصاویر آنرا مشاهده می کنید با توجه به آپشن برابر با 36910 دلار است.

 

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام