حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند! (+تصاویر)

حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند! (+تصاویر)

از جمله خودروهای شاخص این نمایشگاه می توان به شورولت ایمپالای نارنجی مدل 1962، لینکلن تاون کار مشکی، نیسان 240 اس اکس مدل 1989، کادیلاک فلیتوود دهه 90 و ... اشاره کرد.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی – در یازدهم مارس سال 2011 زلزله ای قوی 70 کیلومتر از قسمت شرقی ساححل شبه جزیره اوشیکا را درگیر خود کرد. این زلزله سونامی عظیمی را موجب شد که در نهایت آسیب های جدی را متوجه تاسیسات هسته ای فوکوشیما(ژاپن) کرد. این حادثه با سطح 7 آسیب های مرتبط به انرژی هسته ای طبقه بندی شد.

پس از این اتفاق؛ ساکنان تا شعاع 20 کیلومتری مجبور به ترک خانه های خود شدند. از نگاه موضوع این مطلب؛ باید به یک نمایشگاه ماشین بزرگ اشاره کنیم که در منطقه خطر قرار داشته و به حال خود رها شده است! اما در این نمایشگاه مجموعه ای ارزشمند از خودروهای کلاسیک نگهداری می شد که بیشتر آنها عضلانی های آمریکایی هستند و از سال 2001 تا کنون در حال تخریب و فرسایش هستند.

از جمله خودروهای شاخص این نمایشگاه می توان به شورولت ایمپالای نارنجی مدل 1962، لینکلن تاون کار مشکی، نیسان 240 اس اکس مدل 1989، کادیلاک فلیتوود دهه 90 و … اشاره کرد.

دو سال قبل هم به این موضوع پرداخته شد؛ اما همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید خودروهای مذکور دچار تخریب بیشتری شده اند و همچنان شرایط خطرناک منطقه مانع هرگونه اقدامی می شود.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام