آمریکایی چهار فصل! (+فیلم و عکس)

چلنجر جی‌تی AWD به پیشرانه 5.7 لیتری همی هشت سیلندر خورجینی مجهز شده است. این دوج چهار چرخ متحرک برای هر شرایط آب و هوایی آماده است و با توجه به بسته ارتقا عملکرد اسکات پک 3 که 75 اسب بخار نیروی بیشتر و 44 پوندفوت گشتاور بیشتر را به ارمغان آورده است از بهبود عملکرد فنی نیز سود می برد.

مجله آنلاین موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور –  بدون تردید، مشاهده برخاستن دود از چرخ های عقب چلنجرهایی که به پیشرانه قدرتمند همی مجهز شده اند بسیار لذت بخش است اما اگر صادق باشیم راندن خودروهای محور عقب با چنین قدرت زیادی در آب و هوای زمستانی چندان خوشایند نخواهد بود. این مساله الهام بخش مهندسان بوده تا مدل مفهومی دوج چلنجر جی‌تیAWD را معرفی کنند.

چلنجر جی‌تی AWD به پیشرانه 5.7 لیتری همی هشت سیلندر خورجینی مجهز شده است. این دوج چهار چرخ متحرک برای هر شرایط آب و هوایی آماده است و با توجه به بسته ارتقا عملکرد اسکات پک 3 که 75 اسب بخار نیروی بیشتر و 44 پوندفوت گشتاور بیشتر را به ارمغان آورده است از بهبود عملکرد فنی نیز سود می برد. پیشرانه این خودرو توانایی تولید 447 اسب بخار نیرو و 454 پوندفوت گشتاور را دارد و وارانتی شرکت دوج نیز همچنان شامل حال آن می شود. به کارگیری سیستم تعلیق موپار نیز به بهبود فرمانپذیری این خودرو کمک کرده است.

کوپه دو در دوج چلنجر جی‌تی AWD به رنگ خاکستری، سیاه مات و با چاشنی نارنجی رنگ آمیزی شده و کیت بدنه پهن موپار به همراه رینگ های 20 اینچی پنج پره در هر چهار گوشه طراحی ظاهری آن را تکمیل می کنند. این خودرو طی نمایشگاه سِما 2015 در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت و از شانس بالایی برای حضور در خط تولید نیز برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام