ایسوس اولین دوره از مسابقات Heroes of Storm را برگزار کرد

به گزارش خبرنگار موبنا، این مسابقات در دو روز ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت و با مشارکت ایسوس و لیگ بازیهای رایانه ای در گیم نت infinity برگزار شد و در آن هفت تیم مطرح تهرانی و شهرستانی حضور داشتند و در پایان روز دوم به تیم های برتر جوایز ارزشمند نقدی و غیرنقدی اهدا شد. …

به گزارش خبرنگار موبنا، این مسابقات در دو روز ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت و با مشارکت ایسوس و لیگ بازیهای رایانه ای در گیم نت infinity برگزار شد و در آن هفت تیم مطرح تهرانی و شهرستانی حضور داشتند و در پایان روز دوم به تیم های برتر جوایز ارزشمند نقدی و غیرنقدی اهدا شد.
شرکت ایسوس که چندی پیش در دوم اردیبهشت ماه سال جاری برای نخستین بار مسابقات Counter Strike را در شهر تهران برگزار کرده بود، با هدف حمایت از صنعت بازیهای رایانه ای و گیمرها، این بار اقدام به برگزاری مسابقه Heroes of Storm در شهر تهران نمود. این مسابقات در دو روز ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت و با مشارکت ایسوس و لیگ بازیهای رایانه ای در گیم نت infinity برگزار شد و در آن هفت تیم مطرح تهرانی و شهرستانی حضور داشتند.
همانطور که میدانید شرکت ایسوس محصولات متنوعی در حوزه گیمینگ از مادربورد و کارت گرافیک گرفته تا هدست و ماوس مخصوص بازی طراحی و تولید میکند و تمامی آنها در زیرمجموعه خانواده ROG قرار میگیرند، همین موضوع نشان دهنده میزان توجه این شرکت به سخت افزارهای گیمینگ و تجهیزات مورد نیاز گیمرها است. بنابراین حمایت از گیمرها و همچنین بازیهای جدید و مورد استقبال آنها نکته ای است که ایسوس به خوبی به آن واقف است و به همین منظور مسابقات متعددی را در سراسر دنیا برگزار میکند.
با وجودی که بازی Heroes of Storm در مرحله بتا قرار دارد و هنوز یک بازی نو پا و جدید محسوب می شود، توجه گیمرهای بسیاری را به خود جلب کرده و گیمرهای حرفه ای و آماتور بسیاری منتظر انتشار نسخه اصلی آن هستند.
ایسوس نیز با در نظر گرفتن میزان استقبال و علاقه مندی گیمرها نسبت به این بازی نخستین دوره از مسابقات Heroes of Storm را برگزار کرد.
در این دوره از مسابقات که دو روز به طول انجامید تیم های سرشناس در حوزه بازیهای استراتژیک گرد هم آمدند و در فضایی دوستانه به رقابت پرداختند.
جوایز این دوره از مسابقات شامل محصولات ایسوس و همچنین جوایز نقدی از طرف لیگ بازیهای رایانه ای بود که در انتهای روز دوم به سه تیم برتر اهدا شد.
شرکت ایسوس با هدف حمایت بیشتر از گیمرهای حرفه ای و آماتور در نظر دارد مسابقات متعددی را در مناطق مختلف و در رشته های متفاوت برگزار کند تا نه تنها فرصتی برای آشنایی گیمرها با محصولات گیمینگ ایسوس را فراهم سازد بلکه فضایی برای شناسایی استعدادهای این حوزه و پشتیبانی از آنان برای شرکت در مسابقات داخلی و خارجی و مطرح ساختن آنان در سطوح حرفه ای و بین المللی نیز ایجاد شود.
۱۲۹/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا