فروش Galaxy Note 7 از آخرین این ماه دوباره آغاز می‌شود

شرکت سامسونگ برای جمع‌آوری همه گوشی‌های Galaxy Note 7 که در بازار جهانی عرضه شده است مشکلات فراوان دارد و با این وجود تصمیم بر آن شده است که از اواخر سپتامبر فروش این محصول دوباره آغاز شود.

موبنا، رضا خواجه‌وند – طرح جمع‌آوری این گوشی هوشمند در آمریکا به گونه‌ای دنبال می‌شود که صاحبان Galaxy Note 7 می‌توانند منتظر تعمیر گوشی خود بمانند یا اینکه یک گوشی دیگر را به جای آن در اختیار بگیرند.

سامسونگ امروز با انتشار بیانیه رسمی اعلام کرد فرآیند تحویل و جایگزینی Galaxy Note 7 در کشور آمریکا تا تاریخ 21 سپتامبر ادامه دارد. این شرکت تایید کرد که تاکنون 130 هزار دستگاه Galaxy Note 7 را در کشور آمریکا جمع‌آوری کرده و این در حالی است که درخواست جمع‌آوری یک میلیون دستگاه Galaxy Note 7 در آمریکا را منتشر کرده است.

galaxy-note-7-2

مشتریانی که این گوشی هوشمند را پیش‌خرید کردند و هنوز دریافت نکردند، یا آنهایی که هنوز برای تعویض گوشی هوشمند خود دست به‌کار نشده‌اند تا تاریخ مذکور می‌توانند به شعب مختلف سامسونگ مراجعه کنند.

یکی از سخنگویان سامسونگ تایید کرد که مشکل Galaxy Note 7 تقریبا حل شده است و این شرکت قصد دارد از تاریخ 28 سپتامبر فروش آن را مجدد آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هشت =

دنبال کنید @ اینستاگرام