Android N برای نسخه 7.0 سیستم عامل موبایلی گوگل

ماه گذشته گوگل Android N را به عنوان نسخه بعدی سیستم عامل موبایلی خود معرفی کرد و پیش‌نمایش مخصوص توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری را به نمایش گذاشت.

موبنا، میثم لطفی‌ – گوگل در کنفرانس سالانه خود اعلام نکرد Android N مربوط به چه نسخه‌ای از این سیستم عامل می‌شود و به عبارت دیگر، این ویرایش چه عددی را در اختیار می‌گیرد.

به هر حال بررسی نسخه‌های مختلف اندروید که در سال 2014 و 2015 عرضه شدند و شامل 5.0 Lollipop و 6.0 Marshmallow می‌شدند می‌تواند این مسئله را نشان دهد که عدد مخصوص Android N نیز 7.0 خواهد بود.

android n

این مطلب را سامسونگ هم‌اکنون تایید کرده است تا گمانه‌زنی‌ها در این زمینه برطرف شود. البته سامسونگ این نکته را به صورت اتفاقی و به اشتباه منتشر کرد.به تازگی کیت توسعه نرم افزاری (SDK) اندروید را برای قابلیت MultiWindow خود که در بسیاری از گوشی‌های Galaxy یافت می‌شود، عرضه کرد.

در فرآیند عرضه این کیت توسعه نرم‌افزاری، شرکت سامسونگ در مورد برخی قابلیت‌های Android N (7.0) توضیح داد و از این نظر مشخص شد نسخه ویژه Android N گوگل 7.0 خواهد بود.

سامسونگ یکی از بزرگترین و مهم‌ترین شرکای گوگل محسوب می‌شود و به همین خاطر از هم‌اکنون به خوبی در مورد Android N اطلاع دارد. بر این اساس می‌توان از هم‌اکنون با اطمینان گفت Android N برای نسخه 7.0 سیستم عامل موبایلی گوگل عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام