BYD دلفین چمپیون ؛ از بهترین خودروهای کوچک چینی در بازار (+عکس)

موبنادلفین چمپیون ادیشن یکی از جدیدترین محصولات بی وای دی است که در بازار چین ارائه شده است. این خودرو همچنین خود را آماده حضور در بازارهای اروپایی می کند که این دو نسخه تفاوت های جزیی در ابعاد بدنه و میزان خروجی پیشرانه دارند.

این هاچ بک ۴ درب توسط طراح سابق کمپانی آئودی طراحی شده است. دلفین چمپیون از منظر ابعاد برابر با ۴۱۲۵ میلیمتر در طول، ۱۷۷۰ میلیمتر در عرض و ۱۵۷۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۲۷۰۰ میلیمتر است.

فضای داخل کابین برای این خودرو کوچک طراحی جذاب و کم نقصی دارد. از ویژگی های این محیط باید به نمایشگر ۱۲.۸ اینچی لمسی تنظیمات سیستم سرگرمی و نمایشگر ۵ اینچی اطلاعات کیلومتر اشاره کنیم.

در بخش پیشرانه بی وای دی دلفین چمپیون ادیشن از تک موتور الکتریکی در محور جلو استفاده شده که ۹۵  اسب بخار خروجی دارد. انرژی مورد نیاز موتور الکتریکی از بسته باتری ۴۵ و یا ۶۰ کیلووات ساعت با توجه به تریم، تامین می شود. برد حرکتی نیز ۴۲۰ و ۵۲۰ کیلومتر محاسبه شده است.

شاسی چمپیون ادیشن از سیستم مالتی لینک در محور عقب استفاده می کند که در مقایسه با مدل قبلی ارتقا یافته است و کیفیت رانندگی با این هاچ بک را بهبود داده است.

BYD دلفین چمپیون

خروج از نسخه موبایل