همه در مسابقات فوتبالی جدید همراه اول برنده هستند

اپراتورهای موبایل همزمان با آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ از کمپین‌های جدید و جذابی برای مشترکان رونمایی کردند.

موبنا؛ فرحناز زرینجذاب‌ترین کمپین متعلق به همراه اول است که با شعار «توپ‌ تو زمین شماست» راه‌اندازی شده و بعد از آن ام.تی.ان-ایرانسل و رایتل نیز کمپین‌هایی در مقیاس کوچکتر برای مشترکانش اکران کرده‌اند.

***

شرکت در مسابقات همراه‌اول برای همه آزاد است!

نخستین کمپین فوتبالی جام ملت‌های آسیا، مربوط به همراه اول است که تعداد جوایز زیادی دارد و عملا شانس برنده شدن در آن بالاست. این کمپین اول با شعار «توپ تو زمین شماست» همزمان با آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ و با جوایزی نفیس شروع به کار کرد.

همه در مسابقات فوتبالی جدید همراه اول برنده هستند

لیگ پیش‌بینی جام ملت‌های آسیا همراه اول ویژه جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ همزمان با اعزام تیم ملی فوتبال کشورمان که یکی از قدرتمندترین تیم‌های آسیایی محسوب می‌شود و تا امروز مفتخر به کسب سه دوره عنوان «قهرمانی» جام ملت‌های آسیا شده است، با شعار «توپ تو زمین شماست» آغاز شده و تا ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ ادامه دارد. مشارکت در این پویش با جوایز نفیس که بر پایه پیش‌بینی و کسب امتیاز است، برای تمامی ایرانیان در «اپلیکیشن همراه من» فراهم است.

روش‌های کسب امتیاز نیز به سه شکل «پیش‌بینی نتیجه مسابقات»، «پیش‌بینی قهرمان مسابقات»، «آشنایی با کسب و کارهای دیجیتال همراه اول» و «استفاده از خدمات اپراتوری» است؛ البته در بخش پیش‌بینی مسابقات تنوع امتیازات به چند بخش پیش‌بینی هر مسابقه فارغ از نتیجه، پیش‌بینی صحیح برد، مساوی یا باخت و پیش‌بینی نتیجه دقیق مسابقه‌ها تقسیم می‌شود.

تمامی مخاطبان لیگ پیش‌بینی جام ملت‌های آسیا همراه اول که قصد مشارکت در بخش کسب امتیاز از طریق پیش‌بینی بازی‌ها را دارند، می‌توانند تا ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ همزمان با روز فینال مسابقات، با دانلود و نصب اپلیکیشن همراه من، اقدام به ثبت پیش‌بینی‌های خود در بخش طرح‌های تشویقی، گزینه جام ملت‌های آسیا کرده و رتبه خود در رنکینگ کلی شرکت کنندگان را تا پایان رقابت‌ها مشاهده کنند.

همچنین امکان کسب امتیاز بیشتر از طریق آشنایی با کسب و کارهای دیجیتال همراه اول (اوانو، فلای تودی، آی‌بیمه، نماوا، اکالا، آکادمی همراه، اِنرجیم، هومسا، فیدیبو، ستاره یک و شاپ همراه اول) و استفاده از خدمات اپراتوری نظیر تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی یا خرید بسته‌های ویژه در اپلیکیشن همراه‌من نیز وجود دارد.

صفحه رسمی اپراتور اول تلفن همراه کشور در اینستاگرام نیز به موازات برگزاری این پویش در همراه من، مسابقات روزانه‌ای را برای هواداران تیم ملی کشورمان و علاقه‌مندان به فوتبال با جوایز ویژه روزانه تدارک دیده که لازمه آن پیگیری مداوم پیج همراه اول در این پلتفرم است.

همه در مسابقات فوتبالی جدید همراه اول برنده هستند

جوایز ویژه لیگ پیش‌بینی همراه اول در سه سطح

همراه اول به پاس تکریم هواداران و همراهی هر چه صمیمانه‌تر با فوتبالیست‌های کشورمان، جوایز ویژه‌ای را در «سه سطح» برای لیگ جام ملت‌های آسیا پیش‌بینی خود تعریف کرده است. «اولین سطح» جوایز به ۲۳ قرعه کشی روزانه (روزهایی که مسابقه برگزار می‌شود) تا زمان برگزاری فینال مسابقات اختصاص دارد و در هر روز شامل یک دستگاه پلی استیشن۵، یک اوانو کارت نقدی ۲۰ میلیون تومانی و پنج ساعت هوشمند می‌شود.

«دومین سطح» جوایز مختص برترین نفرات حاضر در رنکینگ کلی شرکت‌کنندگان در اپلیکیشن همراه من است و شامل یک سیمکارت دائمی با کد یک همراه اول برای نفر اول، یک سیمکارت دائمی کد دو همراه اول برای نفر دوم و یک سیمکارت دائمی کد سه همراه اول برای نفر سوم حاضر در لیدربورد نهایی می‌شود.

«سومین سطح» نیز جوایز به قرعه‌کشی نهایی اختصاص دارد و شامل تمامی افرادی می‌شود که حداقل یک بازی را پیش‌بینی کرده یا با یک کسب و کار دیجیتال آشنا شده باشند. جوایز سومین سطح نیز شامل ۲۰ گوشی سامسونگ Z FOLD 5 و ۲۰ هدیه ۱۵۰ میلیون تومانی هدیه دنیای دیجیتال در همراه اول (این هدیه شامل اعتبار از پلتفرم‌های دیجیتال اوانو، فلای تودی، آی‌بیمه، آکادمی همراه، اِنرجیم، اکالا، هومسا، فیدیبو، ستاره یک و نماوا) می‌شود.

همراه اول همچنین در نظر دارد به پاس حضور شرکت کنندگان در لیگ پیش بینی جام ملت های آسیا ۲۰۲۳، هدیه ۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای خود را به شرکت کنندگان اختصاص دهد. مراسم قرعه‌کشی جوایز «سطح سوم» لیگ پیش‌بینی جام ملت‌های آسیا نیز همزمان با میلاد حضرت قائم(عج) در اسفندماه برگزار خواهد شد.

همان‌طور که اشاره شد، به غیر از همراه اول، دو اپراتور ام.تی.ان-ایرانسل و رایتل نیز کمپین‌هایی را به مناسبت لیگ فوتبال آسیا راه‌اندازی کرده‌اند.

براساس این گزارش اپراتور ایرانسل نیز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را از طریق لنز پخش می‌کند. لنز برای کاربران خود در ایام مسابقات جام ملت‌های آسیا، جوایزی را نیز در نظر گرفته است. کاربران می‌توانند به ازای هر ۳۰ دقیقه تماشای فوتبال، ۴۰ امتیاز کسب کرده و با افزایش امتیاز خود، در قرعه‌کشی جوایزی شامل پلی‌استیشن، گوشی موبایل سامسونگ و… شرکت کنند. مراجعه به بخش «لنز کلاب» و پیش‌بینی نتیجه مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ نیز بخش دیگری از این جشنواره فوتبالی لنز است که امتیاز کاربران و شانس برنده شدن جوایز را برای آن‌ها افزایش می‌دهد. رایتل نیز برای مشترکینی که در طول برگزاری جام ملت‌‌های آسیا، از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن آنتن حداقل یک مسابقه را تماشا کنند، در قرعه‌‌کشی یک دستگاه PS5، یک گوشی تلفن همراه و ۳۰ بسته یکساله ۱۰۰ گیگابایتی شرکت خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا