حمایت همراه اول از طرح‌های فناورانه در حوزه اتصال‌پذیری و ارتباطات

فراخوان حمایت از طرح‌های فناورانه در حوزه اتصال‌پذیری و ارتباطات با همراهی مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول اعلام شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، فراخوان حمایت از طرح های فناورانه در حوزه اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی‌، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول اعلام شد.

مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات و با همراهی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در دی ماه ۱۴۰۲ اقدام به جذب و حمایت از طرح های فناورانه در حوزه اتصال پذیری و ارتباطات کرده است.

این فراخوان با رویکرد حمایت از پژوهشگران، دانشجویان، اساتید و فناوران فعال در حوزه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات و با سرفصل یکی از کلیدی ترین و آینده سازترین فناوری های قرن حاضر برگزار شده است.

محورهای اصلی این فراخوان شامل فناوری های نوظهور در ارتباطات نسل ۵ و ۶ (لایه های هسته، انتقال و دسترسی)، اینترنت اشیا، اتصال پذیری و هوشمندسازی، ارتباطات، توسعه راهکارهای هوشمند در تلکام، فناوری های ماهواره ای، امنیت سایبری و مخابرات نوری و کوآنتومی می شود.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ به نشانی https://noafarintech.ir/ مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا