بوچی ۴اکس : تویوتا ۲۵ هزار دلاری وارد بازار چین شد(+تصاویر)

کابین هم دقیقا همان چیزی است که در کراس اوور جدید تویوتا bZ4X دیده ایم. یک نمایشگر ۷ اینچی برای اطلاعات کیلومتر و نمایشگر ۱۲.۳اینچی برای تنظمیات سیستم سرگرمی جانمایی شده است.

موبنا – Bozhi نام شاسی بلند تمام الکتریکی است که در بازار چین با قمت ۲۵ تا ۳۴ هزار دلار عرضه می شود. بوچی ۴اکس در واقع نسخه بروزرسانی شده از تویوتا bZ4X است. بوچی در ائتلاف گاک-تویوتا تولید می شود و باید آن را یک برند جدید بدانیم. بوچی ۴اکس در ۴ تریم شامل نسخه های تک موتور و دو موتور الکتریکی وارد برنامه فروش شده است.

این شاسی بلند میان سایز براساس پلتفرم الکتریکی  e-TNGA تویوتا توسعه یافته است. بوچی ۴اکس از منظر ابعاد برابر با ۴۶۹۰ میلیمتر در طول، ۱۸۶۰ میلمتر در عرض و ۱۶۵۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۲۸۵۰ میلیمتر است.

از جزئیات ظاهری باید به رنگ مشکی سقف(متفاوت با بدنه)، ستون ها با رنگ متفاوت، پورت شارژ روی گلگیر جلو، آینه ها با رنگ قاب متفاوت و… اشاره کنیم.

تمامی مدل ها از بسته باتری ۶۶.۷ کیلووات ساعت تناری لیتیم استفاده می کنند. در شرایط شارژ سریع به ۳۰ دقیقه زمان نیاز است تا ظرفیت باتری از ۳۰ به ۸۰ درصد برسد.

مشخصات پیشرانه برای بوچی ۴اکس تریم محور جلو بدین شکل است:

خروجی: ۲۰۱ اسب بخار

گشتاور: ۲۶۶ نیوتن متر

بیشینه سرعت: ۱۶۰ کیلومتر برساعت

شاخص صفر تا ۱۰۰ کیلومتر: حدود ۷.۶ ثانیه

برد حرکتی: ۶۱۵ کیلومتر

مشخصات برای تمام چرخ محرک:

دو موتور هر کدام ۱۰۷ اسب بخار با گشتاور ۱۶۸.۵ نیوتن برای هر موتور

بیشینه سرعت: ۱۶۰ کیلومتر برساعت

شاخص صفر تا ۱۰۰ کیلومتر: ۶.۸ ثانیه

برد حرکتی: ۵۶۰ کیلومتر

کابین هم دقیقا همان چیزی است که در کراس اوور جدید تویوتا bZ4X دیده ایم. یک نمایشگر ۷ اینچی برای اطلاعات کیلومتر و نمایشگر ۱۲.۳اینچی برای تنظمیات سیستم سرگرمی جانمایی شده است.

این خودرو مجهز به سطح ۲ رانندگی خودران است که این ویژگی به مفهوم مجموعه ای سنسورها و دوربین های محیطی است. از دیگر ویژگی های بوچی می توان به اپل کارپلی، هواوی های کار، سیستم تهویه ویژه ردیف عقب، ورود با تشخیص چهره، گرم کن فرمان، شارژر بی سیم، گرم کن و تهویه ردیف جلو، سیستم صوتی جی بی ال با ۹ اسپیکر و… اشاره کرد.

بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
بوچی 4اکس
 منبع: عصرایران
برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا