وویا پشن ؛ خودرویی از برند اروپایی دانگ فنگ! (+تصاویر)

وویا پشن پلاگین هیبرید در کابین میزبان نمایشگر سراسری است که ۱.۴ متر طول دارد و در این قاب گسترده ۳ صفحه نمایش حضور دارد. هر کدام از این نمایشگرها، ۱۲.۳ اینچی هستند. علاوه بر این ها، وویا پشن یک نمایشگر ۹ اینچی لمسی مخصوص تنظیمات صندلی ها و سیستم تهویه دارد.

موبنا –  وویا برندی جوان متعلق به دانگ فنگ است که در زمینه محصولات برتر و باکیفیت فعالیت دارد. یکی از جدیدترین اعضا خانواده وویا با نام پشن (Passion) در چین وارد فاز پیش فروش شده است. قیمت پایه این سدان پلاگین هیبرید ۳۶۷۰۰ دلار است.

برند وویا در برنامه فروش اروپایی دانگ فنگ قرار دارد. دانگ فنگ اخیرا شاسی بلند وویا فری را روانه بازار نروژ کرده است.

وویا فری در نروژ

وویا فری

شاسی بلند الکتریکی وویا فری

وویا فری

وویا فری
وویا فری

وویا پشن پلاگین هیبرید یک سدان بزرگ محسوب می شود زیرا از منظر ابعاد برابر با ۵۰۸۸ میلیمتر در طول، ۱۹۷۰ میلیمتر در عرض و ۱۵۱۵ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۳۰۰۰ میلیمتر است.

وویا پشن پلاگین هیبرید در کابین میزبان نمایشگر سراسری است که ۱.۴ متر طول دارد و در این قاب گسترده ۳ صفحه نمایش حضور دارد. هر کدام از این نمایشگرها، ۱۲.۳ اینچی هستند. علاوه بر این ها، وویا پشن یک نمایشگر ۹ اینچی لمسی مخصوص تنظیمات صندلی ها و سیستم تهویه دارد.

در حالت آپشن نیز نمایشگر هداپ، تشخیص چهره، گرم کن فرمان، سیستم تهویه ۴ نقطه ای و نمایشگر برای ردیف دوم به امکانات خودرو افزوده می شود.

وویا پشن پلاگین هیبرید از سیستم تعلیق بادی تطبیقی استفاده می کند که تجربه بسیار دلچسبی از رانندگی را به سرنشین های خودرو انتقال می دهد.

در بخش پیشرانه، ترکیبی از تپنده ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری توربو با ۱۳۶ اسب بخار خروجی و دو موتور الکتریکی به کار گرفته شده است. موتور الکتریکی جلو ۱۷۷ اسب بخار تولید می کند و موتور عقب ۲۱۸ اسب بخار. مجموع خروجی پیشرانه ۵۳۰ اسب بخار و گشتاور ۸۱۰ نیوتن متر است.

پیشرانه بنزینی در واقع افزاینده برد حرکتی و نقش ژنراتور باتری را دارد. باتری ۲۵.۶ کیلووات ساعت امکان پیمایش ۲۶۲ کیلومتر در حالت الکتریکی خالص و ۱۲۶۰ کیلومتر در حالت ترکیبی را فراهم می کند.

وویا پشن پلاگین هیبرید

وویا پشن پلاگین هیبرید
وویا پشن پلاگین هیبرید
وویا پشن پلاگین هیبرید
وویا پشن پلاگین هیبرید
وویا پشن پلاگین هیبرید
وویا پشن پلاگین هیبرید
وویا پشن پلاگین هیبرید
 منبع: عصرایران

دکمه بازگشت به بالا