یک آموزشگاه درست و حسابی در هنگ کنگ! (+تصاویر)

به مدت هفت سال، مدرسه معماری مای آرکی‌اسکول در ارائه دوره های حضوری و آنلاین برای معماران جوان و مشتاق پیشرو بوده است.

موبنا مای آرکی‌اسکول (My Archischool) همراه با نقل مکان به استودیو جدید خود در هنگ کنگ، چشم اندازی تازه برای آموزش طراحی معماری الهام بخش را ارائه کرده است. از زمان آغاز به کار در سال ۲۰۱۶، این مدرسه مستقل با روش های مختلف آموزشی و یادگیری فعال الهام بخش جوانان خلاق بوده است.

در سال ۲۰۲۳، مدرسه مای آرکی‌اسکول گام جسورانه ای رو به جلو برداشته و به استودیویی بزرگتر و جامعه محورتر نقل مکان کرده است، در شرایطی که تغییراتی نیز در روند تدریس ایجاد شده است.

مدرسه معماری

به مدت هفت سال، مای آرکی‌اسکول در ارائه دوره های حضوری و آنلاین برای معماران جوان و مشتاق پیشرو بوده است.

آلیس چونگ، معمار بازنشسته ای است که مدرسه مای آرکی‌اسکول را همراه با تیمی از متخصصان صنعت ساخت و ساز هنگ کنگ راه اندازی کرده است.

استودیو جدید برای الهام بخشیدن به معماران جوان

مدرسه معماری

مای آرکی‌اسکول به تازگی به استودیوی جدید و بزرگتری با فضای بیشتر برای دانش آموزان نقل مکان کرده است. این استودیو امکان خلق مدل های فیزیکی، نمایش آثار و میزبانی از رویدادهای مختلف را فراهم می کند. چیدمان منعطف این استودیو شامل یک صحنه، مناطق نمایشگاهی، فضاهای اختصاصی برای خلق هنر، بخش های رسانه های دیجیتال و حتی یک تراس فضای باز جذاب می شود.

با امکانات لیزری و چاپ سه بعدی و همچنین دسترسی به کتابخانه معماری سه بعدی، دانش آموزان از این امکان بهره مند می شوند تا به ایده های نوآورانه خود رنگ واقعیت بزنند. افزون بر این، استودیو جدید به صورت فعال با مراکز معماری و هنری محلی همکاری می کند، همایش هایی را با حضور کارشناسان خارجی برگزار می کند و پذیرای عموم مردم برای شرکت در سفر خلاقانه و در عین حال الهام بخش ذهن های جوان حاضر در این مدرسه است.

دیدی تازه برای آموزش طراحی معماری

مدرسه معماری

سال ۲۰۲۳ نه تنها با نقل مکان به استودیو جدید مدرسه مای آرکی‌اسکول همراه بوده، بلکه چشم اندازی جدید برای روش تدریس مدرسه نیز ارائه شده است.

با حفظ تمرکز بر بافت های شهری، مای آرکی‌اسکول دستخوش دگرگونی قابل توجهی شده و اجزا جدیدی را در زمینه آموزش طراحی معماری ادغام کرده است. این تکامل شامل تجربه عملی در ایجاد و ساخت مدل ها و همچنین استفاده از نرم افزار دیجیتالی نوآورانه برای تجسم تجربی است.

تبدیل ایده های جسورانه، کنجکاو و ناملموس دانش آموزان به اشکال قابل مشاهده هنری از جمله اهداف مدرسه معماری مای آرکی‌اسکول است.

مدرسه معماری

مدرسه معماری

مدرسه معماری

مدرسه معماری

 منبع: عصرایران
دکمه بازگشت به بالا