نتا اکس ؛ چینی ها با ۱۷ هزار دلار این خودرو را سوار می شوند(+عکس)

ستون آخر و شیب خط سقف در نمای جانبی یک کراس اوور کوپه را شکل داده اند تا در این قسمت نیز نمره قبولی برای نتا اکس ثبت شود. چراغ های اصلی عقب نقطه عطف طراحی این قسمت هستند که الگوی جذابی را ارائه داده اند.

موبنا – نتا اکس جدیدترین محصول برند چینی نتا است که با ۴ تریم مختلف از ۱۷۳۰۰ تا ۲۰ هزار دلار در بازار چین عرضه می شود. نتا اکس با جلوپنجره بسته، چراغ های اصلی باریک و بدنه ای عضلانی مجموعا یک خودرو قابل قبول را با توجه به رده قیمتی خود، پیش روی مخاطب قرار می دهد.

ستون آخر و شیب خط سقف در نمای جانبی یک کراس اوور کوپه را شکل داده اند تا در این قسمت نیز نمره قبولی برای نتا اکس ثبت شود. چراغ های اصلی عقب نقطه عطف طراحی این قسمت هستند که الگوی جذابی را ارائه داده اند.

(+عکس)

اما آنچه که نتا اکس در کابین پیش روی مخاطب قرار می دهد برای ۲۰ هزار دلار انصافا سخاوتمندانه و عالی است. کنسول اصلی دو سطحی، نمایشگر ۱۵.۶ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی، نمایشگر ۸.۹ اینچی اطلاعات کیلومتر پشت فرمان و مجموعه ای از تزئینات که جانمایی بسیار جذابی دارند.

(+عکس)

نتا اکس از منظر ابعاد برابر با ۴۶۱۹ میلیمتر در طول، ۱۸۶۰ میلیمتر در عرض و ۱۶۲۸ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۲۷۷۰ میلیمتر است.

در بخش پیشرانه با یک الکتریکی خالص سر و کار داریم که تک موتور الکتریکی آن ۱۶۳ اسب بخار خروجی دارد. این مجموعه با جعبه دنده تک سرعته هماهنگ شده است. بیشینه سرعت نتا اکس نیز برابر با ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت است.

نتا برد حرکتی شاسی بلند جدید خود را با توجه به آپشن ۴۰۱ و ۵۰۱ کیلومتر اعلام کرده که از بسته باتری ۵۱.۸ کیلووات ساعت و ۶۲ کیلووات ساعت تامین می شود.

نتا اکس

نتا اکس
نتا اکس
نتا اکس
نتا اکس
 منبع: عصرایران
دکمه بازگشت به بالا