این خودروی چینی یک سوناتای برعکس در طراحی خود دارد! (+عکس)

استارلایت در نسخه الکتریکی طراحی متفاوتی با سایر تریم ها دارد؛ اما شیب سقف به سبک کوپه و فست بک در هر دو مدل مشاهده می شود. مهمترین تفاوت این تریم ها به جلوپنجره بسته در نسخه تمام الکتریکی و الگوی متفاوت چراغ های اصلی جلو مربوط می شود.

موبنا وولینگ که با تولید خودروهای کوچک الکتریکی برای خود در چین و برخی از کشورهای دیگر شهرتی دست و پا کرده است، ورود به فاز جدیدی در صنعت خود را تجربه می کند و اولین سدان خود با نام استارلایت را تا اواخر ماه نوامبر روانه بازار می کند. نسخه تمام الکتریکی وولینگ استارلایت نیز اوائل سال ۲۰۲۴ از راه می رسد.

استارلایت در نسخه الکتریکی طراحی متفاوتی با سایر تریم ها دارد که در تصاویر مشاهده می کنید اما شیب سقف به سبک کوپه و فست بک در هر دو مدل مشاهده می شود. مهمترین تفاوت این تریم ها به جلوپنجره بسته در نسخه تمام الکتریکی و الگوی متفاوت چراغ های اصلی جلو مربوط می شود.

استارلایت پلاگین

استارلایت

استارلایت تمام الکتریکی

استارلایت

وولینگ برای طراحی قسمت عقب خودرو عالی عمل کرده و می توان آن را یکی از بهترین سدان های چند وقت اخیر چین دانست. هرچند این چراغ ها الگویی مشابه چراغ های عقب سوناتا ۲۰۲۲ دارند که وارونه شده اند!

استارلایت

استارلایت سوناتا

سوناتا ۲۰۲۲

استارلایت سوناتا

رینگ های استاندارد آلومینیومی در اندازه ۱۸ اینچی روی خودرو نصب شده اند. وولینگ استارلایت از منظر ابعاد برابر با ۴۸۳۵ میلیمتر در طول، ۱۸۶۰ میلیمتر در عرض و ۱۵۱۵ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز ۲۸۰۰ میلیمتر است.

در تصاویر منتشره به نظر می رسد که کیفیت کابین در شرایط مطلوبی قرار دارد. کنسول اصلی جلو طراحی ۲ سطحی دارد و نمایشگر اصلی ۱۵.۶ اینچی برای تنظیمات سیستم سرگرمی و ۸.۸ اینچی برای اطلاعات کیلومتر پشت فرمان انتخاب شدهاست.

در رابطه با پیشرانه اطلاعات هنوز کامل نشده اما نسخه تمام الکتریکی احتمالا با تک موتور الکتریکی و ۱۳۶ اسب بخار خروجی ارائه می شود. نسخه پلاگین هیبرید نیز ترکیبی از تپنده ۱.۵ لیتری بنزینی و تک موتور الکتریکی است که ۱۰۶ اسب بخار خروجی دارد.

قیمت ها هنوز مشخص نیست اما برای نسخه تمام الکتریکی احتمالا تریم پایه از ۲۰ هزار دلار آغاز خواهد شد.

وولینگ استارلایت

وولینگ استارلایت
وولینگ استارلایت
وولینگ استارلایت

 

 منبع: عصرایران

دکمه بازگشت به بالا