فروشگاه محبوبی که واقعی نیست! (+عکس)

فروشگاه پرادا در شهر کوچک مارفا (ایالت تگزاس) قرار دارد و به همین دلیل به پرادا مارفا شهرت یافته است.

موبنا –  این فروشگاه یکی از مشهورترین لوکیشن های اینستاگرامی محسوب می شود و آن هایی که به تگزاس سفر می کنند و چنانچه اهل بلاگری و اینستاگرام هم باشند قطعا برای ثبت عکس سراغ این فروشگاه پرادا می روند. بیانسه خواننده آمریکایی نیز در این لوکیشن تصاویری را ثبت کرده است.

 

پرادا مارفا در مجموعه سیمپسون ها نیز دیده می شود!

فروشگاه فیک پرادا در تگزاس! (+عکس)

اما پرادا مارفا یک فروشگاه واقعی نیست و به اصطلاح کاملا فیک است! پرادا مارفا در سال ۲۰۰۵ ساخته شد و به عنوان یک اثر هنری معرفی شده که داخل آن با کیف و کفش واقعی از برند پرادا تزئین شده است!

ساخت فروشگاه فیک پرادا در بیابان های تگزاس حدود ۱۲۰ هزار دلار هزینه داشته و در ابتدا قرار بود هرگز تعمیر نشود و آسیب هایی که به طور طبیعی به سازه وارد می شود، مورد مرمت قرار نگیرد تا جذابیت کار افزایش یابد اما مدت کوتاهی پس از تکمیل پروژه، دیوار نویسی ها توسط افراد ناشناس تقریبا جای سفیدی روی دیوارها باقی نگذاشت و کیف و کفش های داخل فروشگاه نیز به سرقت رفت.

فروشگاه فیک پرادا در تگزاس! (+عکس)

در این هنگام چشم انداز پرادا برای این اثر هنری خود تغییر کرد و بازسازی آن شروع شد.

پرادا (Prada) برند تخصصی مُد ایتالیایی برای کالاهای لوکس مردانه و زنانه است.

پرادا تولیدکننده عینک، چرم، کفش، چمدان و کیف دستی است که به وسیله ماریو پرادا و برادرش در سال ۱۹۱۳ میلادی تأسیس شده‌ است. دفتر مرکزی پرادا در میلان ایتالیا قرار دارد. این برند بیش از ۲۵۰ فروشگاه در سرتاسر جهان دارد. و میوچیا پرادا در پست ریاست شرکت فعالیت می‌کند.

پرادا مارفا

پرادا مارفا
پرادا مارفا
پرادا مارفا
پرادا مارفا
پرادا مارفا
پرادا مارفا
پرادا مارفا
 منبع: عصرایران
دکمه بازگشت به بالا