این حشره فرانسه را بیچاره کرده است ! (+عکس)

پایتخت فرانسه، گرفتار حشرات کوچکی شده که از پوست ساکنان این شهر تغذیه می‌کنند. یکی از خیابان‌ها به نام Rue Saint Lazare بیشترین حمله ساس را داشته و هتل‌های واقع در این خیابان سعی می‌کنند که از گسترش ساس جلوگیری کنند.

موبنا-«کوه‌های تشک» عظیمی که بیرون هتل لانگلویس با پلاستیک پوشانده شده‌، در پیاده‌رو ر‌ها شده‌اند. آریا باندج از این صحنه‌ها فیلم گرفته و توضیح داده که برخی از لوازم تمیز و برخی دیگر کثیف بودند که نشان‌دهنده امکان پاکسازی است.

پایتخت فرانسه، گرفتار حشرات کوچکی شده که از پوست ساکنان این شهر تغذیه می‌کنند

آریا گفته که ساکنان پاریس همچنان از این مشکل رنج می‌برند و هنوز وضعیت به حالت عادی بازنگشته است: «مردم در مترو‌ها می‌ایستند؛ من هنوز ترجیح می‌دهم یک ساعت بایستم تا اینکه روی صندلی بنشینم.»

پایتخت فرانسه، گرفتار حشرات کوچکی شده که از پوست ساکنان این شهر تغذیه می‌کنند

سازمان‌های کنترل آفات فرانسه گفته‌اند که اکنون نابودی این حشرات به دلیل مقاومت آن‌ها در برابر آفت‌کش‌ها، سخت‌تر شده است.

کارشناسان هشدار داده‌اند که بریتانیا ممکن است با حمله ساس‌های جهش‌یافته مواجه شود؛ زیرا این موجودات در پاریس در برابر آفت‌کش‌ها مقاومت پیدا می‌کنند. هتل‌ها و شرکت‌های حمل و نقل در سراسر این کشور برای هجوم قریب‌الوقوع ساس آماده شده‌اند.

این حشره فرانسه را بیچاره کرده است ! (+عکس)

شرکت‌های حمل و نقل در لندن گفته‌اند که در حال نظارت وضعیت هستند: «ما از شیوع ساس در لندن اطلاعی نداریم؛ اما وضعیت را تحت نظر گرفته‌ایم و اقدامات تمیزکاری دقیق و کاملی را هم در داخل و هم بیرون سیستم‌های حمل و نقل ادامه خواهیم داد.»

روزیاتو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا