سوبارو دبیلو آر اکس تی آر؛ خودرویی با جذابیت های بی پایان (+عکس)

قطعا سوبارو مجموعه ای از بهترین سدان های تاریخ را در خانواده معروف WRX به صنعت بین المللی خودرو معرفی کرده است. محصولاتی چالاک و قابل اعتماد که حتی تیونرها نیز دیوانه وار عاشق آن ها هستند زیرا ظرفیت بسیار بالایی برای انجام پروژه های شخصی سازی دارند.

موبنا – اکنون سوبارو از دبلیو آر اکس تی آر ۲۰۲۴ رونمایی کرده است. تریم تی آر با سیستم تعلیق جدید، فرمان پذیری بهتر و همچنین شاسی با استحکام بالا عرضه می شود. رینگ های استاندارد آلومینیومی در اندازه ۱۹ اینچی با لاستیک های حرفه ای بریجستون پوتنزا اس۰۰۷ ارائه می شوند که اثر قابل لمسی در حرکت بهتر خودرو دارند.

سیستم ترمز برمبو نیز یکی دیگر از بخش های جذاب تریم تی آر است که در چرخ های جلو با کالیپر ۶ پیستونه و عقب با کالیپر ۲ پیستونه ارائه می شود. دیسک سیستم ترمز در چرخ جلو ۳۴۰ میلیمتر و عقب ۳۲۶ میلیمتر است.

در بخش پیشرانه این سامورائی از تپنده ۲.۴ لیتری توربوشارژ بسیار دوست داشتنی با ۲۷۱ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۵۰ نیوتن متر استفاده شده است. سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

ظاهرا جذابیت های سوبارو دبلیو آر اکس تی آر پایانی ندارد زیرا هنوز از کابین و صندلی های حرفه ای ریکارو آن نگفته ایم!  لوگوی ریکارو روی کمبرندهای ایمنی نیز قابل مشاهده است. تنظیم الکتریکی ۸ جهته برای صندلی راننده در نظر گرفته شده است. کیفیت مواد اولیه نیز در سطح بالایی قرار دارد که حس حضور در این اتاق را بهبود می دهد. تصاویر اتاق هنوز منتشر نشده اند.

قیمت خودرو هنوز مشخص نشده اما قطعا بالای ۴۰ هزار دلار خواهد بود.

سوبارو دبیلو آر اکس تی آر

سوبارو دبیلو آر اکس تی آر

سوبارو دبیلو آر اکس تی آر

سوبارو دبیلو آر اکس تی آر

سوبارو دبیلو آر اکس تی آر

 منبع: عصرایران

دکمه بازگشت به بالا