اظهارات تند برادر مارگو رابی در مورد خواهرش

ه نظر می‌رسد که بدلکار هالیوودی، لاچلان لاکی رابی، اظهارات نسبتاً تندی در مورد خواهر مشهورش مارگو رابی داشته است.

موبنا-لاچلان ۳۴ ساله در اکانت اینستاگرام خود فاش کرده که بالاخره در حال تماشای فیلم باربی بوده که بیش از دو ماه پیش در سینما‌ها اکران شده است. لاچلان با به اشتراک گذاشتن تصویری از این فیلم در تلویزیون خود گفته است: «بالاخره دیدم که این تبلیغات مبالغه‌آمیز درباره چیست… چه برادر خوبی! »

اظهارات تند برادر مارگو رابی در مورد خواهرش

این شوخی، در میان ادعا‌هایی مبنی بر این که مارگو «خواهر و برادرانش را نادیده گرفته»، مطرح شده است. یک منبع آگاه مدعی شده که این بازیگر ۳۳ ساله از لاچلان و برادر کوچکترش کامرون که یک بازیگر مشتاق است، فاصله گرفته است.

بنابر گفته این منبع، پست اینستاگرام لاچلان تأیید می‌کند که او به اندازه گذشته با خواهرش صمیمی نیست. همچنین، این سؤال را مطرح شده که چرا مارگو از شهرت خود برای کمک به کامرون در دنیای بازیگری استفاده نکرده است.

این منبع به مجله New Idea گفته است: «مشکلی بین آن‌ها وجود دارد. قبلاً به یکدیگر خیلی نزدیک بودند و اکنون لاچلان خیلی کمتر از گذشته راجع به مارگو صحبت می‌کند. او می‌داند که سر خواهرش چقدر شلوغ شده، اما احساس می‌کند که مارگو آن‌ها را ر‌ها کرده است.»

اظهارات تند برادر مارگو رابی در مورد خواهرش

در آخرین باری که مارگو با خواهر و برادرش دیده شده، در مصاحبه‌ای بوده که با کامرون روی فرش قرمز در اولین اکران فیلم بابیلون (Babylon) داشته است. در طول مصاحبه، کامرون به دوری آن‌ها در سال‌های اخیر اشاره داشته است. او گفته که طی ۱۵ سال اخیر با هم در یک خانه زندگی نکرده‌اند.

اظهارات تند برادر مارگو رابی در مورد خواهرش

مارگو، علاوه بر کامرون و لاچلان، یک خواهر بزرگتر به نام آنیا نیز دارد. بازیگر باربی در مورد رابطه خود با خواهرش صحبت زیادی نکرده است.

روزیاتو

 

دکمه بازگشت به بالا