به یاد نانوایی «بچه محل» با حضور آرش میراحمدی (عکس)

آرش میراحمدی (۴ تیر ۱۳۵۰ – ۲۸ شهریور ۱۴۰۲) بازیگر اهل ایران بود.[۱] از برجسته‌ترین آثار او می‌توان به بازیگری در خنده بازار، محله گل و بلبل و بچه‌محل اشاره کرد.

موبنا – بچه‌محل یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به سبک کمدی-درام خیال‌پردازی موزیکال است که توسط مسلم آقاجان‌زاده برای شبکه دو ساخته شده‌است و داریوش فرضیایی در نقش عموپورنگ، نقش اول آن را ایفا می‌کند.
این مجموعه دنباله مجموعه محله گل و بلبل است که مانند همین برنامه در شبکه دو پخش شد. تولید این برنامه در ۳۰ آبان ۱۳۹۹ به پایان رسید. فیلم‌برداری این مجموعه در سوله‌ای در تهران و در حوالی دهکده المپیک انجام می‌گرفت. پخش نخستین فصل این مجموعه در اردیبهشت ۱۳۹۹ آغاز شد و در خرداد ۱۳۹۹ به پایان رسید. فصل دوم نیز از خرداد ۱۳۹۹ تا مرداد ۱۳۹۹ پخش شد. پخش سومین و آخرین فصل نیز از ۲۷ مهر آغاز شد و در ۳۰ آذر ۱۳۹۹ به پایان رسید.

میراحمدی دانش‌آموخته کارشناسی هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود. او علاوه بر بازیگری، کار نویسندگی و کارگردانی هم می‌کرد. وی کار هنری را با برنامه نوروز ۷۲ با علی عمرانی و مهران مدیری آغاز کرد. میراحمدی در شهریور ۱۴۰۲ به علت سرطان لوزالمعده درگذشت.

به یاد نانوایی «بچه محل» با حضور آرش میراحمدی

دکمه بازگشت به بالا