فرمول لاغری نوشیدنی برای شکم ،پهلو و ران

ترکیب برخی از گیاهان و عناصر طبیعی، با اثر بر متابولیسم بدن، باعث افزایش سرعت سوخت‌وساز آن و در نتیجه کاهش وزن می‌شوند همچنین، برخی از دمنوش گیاهی توانایی بهبود عملکرد دستگاه گوارش را داشته و از این طریق به کاهش وزن و لاغری کمک کنند.

موبنا-دمنوش لاغری سریع گیاهی که یکی از بهترین‌ها به عنوان آب کردن شکم پهلو در خانه است که در میان نسخه‌های لاغرکننده طب سنتی یافت می‌شود.

تهیه دمنوش لاغری چربی سوز کار نسبتاً آسانی است چراکه اغلب دمنوش‌های گیاهی با مواد اولیه ساده‌ای تهیه می‌شوند برای همین، نام دمنوش لاغری خانگی سریع برایشان مناسب است. به عنوان دمنوش لاغر کننده، ترکیب برخی از گیاهان و عناصر طبیعی، با اثر بر متابولیسم بدن، باعث افزایش سرعت سوخت‌وساز آن و در نتیجه کاهش وزن می‌شوند همچنین، برخی از دمنوش گیاهی توانایی بهبود عملکرد دستگاه گوارش را داشته و از این طریق به کاهش وزن و لاغری کمک کنند. با ما در این بخش از تناسب اندام همراه شوید تا لیست دیگری از دمنوش‌های چربی سوز و لاغری را به شما معرفی کنیم.

زیره یک عامل طبیعی است که به افزایش متابولیسم و کاهش وزن کمک می‌کند. دانه‌های زیره دارای خواص ضد التهابی هستند و می‌توانند مشکلاتی مانند سوهاضمه، نفخ و اسیدیته معده را تسکین دهند. مصرف زیره سبز باعث تسهیل هضم غذا و کمک به مدیریت وزن سالم می‌شود و هضم بهتر نیز برای کاهش وزن بسیار مهم است؛ زیرا هضم ناسالم مانع جذب مواد مغذی بهینه می‌شود و ممکن است متابولیسم را کاهش دهد و کالری‌سوزی را دشوارتر کند.

اگر طبع بدن شما گرم است زیره سبز و اگر طبع بدنتان سرد است، زیره سیاه به عنوان یک دمنوش لاغری مناسب است.

نوشته های مشابه

بهترین دمنوش لاغری برای کوچک شدن شکم پهلو و ران

دمنوش لاغری به لیمو و عناب

استفاده از دمنوش به لیمو ترکیب شده با عناب و بادرنجوبه به عنوان دمنوش لاغری تاثیر باورنکردنی دارد چراکه تعادل بین سه عضو مهم بدن، یعنی کبد، قلب و مغز را ایجاد کرده و فعالیت بدن را تنظیم می‌کند.

​دمنوش لاغری رازیانه

در مورد خواص لاغر کننده رازیانه بسیار گفته ایم و خوب میدانید که این گیاه پرفایده یکی از بهترین دمنوش‌های گیاهی برای کاهش وزن است.

دمنوش لاغری هل

بله، هل (Elettaria cardamomum) میوه‌ای از خانواده زنجبیل محسوب می‌شود و در انواع مختلفی مانند هل سبز، هل سفید و هل سیاه وجود دارد. هل دارای فیبر بسیار زیادی است که می‌تواند به کنترل اشتها و احساس سیری کمک کند. این ویژگی می‌تواند به کاهش میزان مصرف غذا و افزایش سوخت‌وساز بدن کمک کند، که در نتیجه به کاهش وزن منجر می‌شود.

علاوه بر این، هل دارای ملاتونین نیز می‌باشد که یک هورمون مهم برای تنظیم چربی سوزی و ساعات خواب است. مصرف هل به همراه یک برنامه غذایی سالم و فعالیت‌های ورزشی می‌تواند به کاهش وزن و لاغری کمک کند.

دمنوش لاغری گل محمدی

یکی دیگر از بهترین‌ها در لیست دمنوش‌های لاغری، دمنوش گل محمدی است که در خواص آن خواندید که، گل محمدی به دفع سدیم اضافه بدن توسط کلیه‌ها کمک کرده و در نتیجه موجب دفع سموم و تناسب اندام می‌شود. همچنین گل محمدی موجب هیدراته نگه داشتن بدن و در نتیجه مانع از دست دادن آب بدن خواهد شد.

دمنوش لاغری سریع با نعناع

خوب میدانید که از وظایف اصلی کبد، سم زدایی بدن است و این دمنوش با خواص فوق العاده خود به عملکرد بهتر و سلامت کبد کمک میکند. کار سلول‌های کبد شکستن چربی‌ها و استفاده از آن‌ها به عنوان انرژی برای بدن است که دمنوش نعناع و قاصدک در این امر مهم چربی سوزی، به کبد کمک میکند.

دمنوش لاغری اسطوخودوس

اسطوخودوس برای درمان فشار خون بالا، بی‌خوابی و دیابت بسیار مفید است. آنتی اکسیدان بالایی این گیاه منجر به سم زدایی از روده‌ها می‌شود و باعث کاهش جذب چربی و در نهایت تناسب اندام خواهد شد.

دمنوش لاغری جعفری

همانطور که خوردن جعفری تازه خواص درمانی بسیاری دارد، دمنوش جعفری هم موجب کاهش وزن و سم زدایی بدن می‌شود؛ به شرط آنکه ۲ قاشق سوپ خوری جعفری خشک را داخل آب جوش ریخته و اجازه ۱۰ دقیقه دهید دم بکشد و سپس آن را صاف و میل کنید.

دمنوش لاغری جینسینگ

جنسینگ در میان خواص بسیار خود، اثر مثبتی در سوخت و ساز بدن و در نتیجه از بین بردن چربی‌های اضافه می‌شود. ورزشکارانی که با هدف لاغری، تمرینات خود را انجام میدهند از این دمنوش با هدف حفظ انرژی بدن حین ورزش استفاده می‌کنند.

دمنوش لاغر کننده زرشک

در مطلب خواص زرشک نمناک خواندید که این میوه محبوب، اثر لاغر کننده دارد و دمنوش زرشک به عنوان دمنوش لاغری گیاهی، موجب افزایش چربی سوزی در بدن می‌شود.

بهترین دمنوش لاغری برای کوچک شدن شکم پهلو و ران

دمنوش چای سبز برای لاغری

مگر می‌شود صحبت از لاغری باشد و چای سبز به عنوان نسخه قوی آب کردن چربی شکم و پهلو در لیست پیشنهادی حاضر نباشد. میزان مصرف چای سبز برای لاغری بسته به وضعیت بدنی شما دارد، همچنین می‌توان با اضافه کردن زنجبیل به این چای و درست کردن دمنوش لاغری زنجبیل و چای سبز، اثر چربی سوزی آن را بیشتر کرد.

دمنوش لاغری مریم گلی

حتما عنوان بهترین دمنوش لاغری یک ماهه را شنیده اید؛ دمنوشی که نامش دمنوش لاغری مریم گلی است که آن را یکیاز بهترین دمنوش‌های کاهش وزن و آب کردن چربی شکم و پهلو می‌شناسند. برگ‌های مریم گلی که سرشار از آنتی اکسیدان است برای درمان نفخ معده و رفع سوءهاضمه مؤثر است و برای کاهش کلسترول بد خون توصیه می‌شود.

بهترین دمنوش لاغری برای کوچک شدن شکم پهلو و ران

دمنوش زردچوبه برای لاغری

درمورد خواص لاغر کننده و چربی سوز زردچوبه کامل گفته ایم و میدانید که این ادویه محبوب سرعت چربی سوزی را افزایش میدهد.

دمنوش کاهش وزن به لیمو

دمنوش به لیمو البته از نوع بدون شکر آن، به عنوان بهترین دمنوش لاغری شکم شناخته می‌شود که کاهش وزن را سریعتر و راحت‌تر می‌سازد. نوع اثرگذاری دمنوش به لیمو برای کاهش وزن بدلیل خاصیت کاهش دهنده اشتها این گیاه ضد چاقی است.

لاغری با دمنوش چای سفید

اگر میخواهید با یک دمنوش لاغری سریع خانگی آشنا شوید، حتما چای سفید را امتحان کنید. چای سفید با چربی سوزی قوی و ممانعت از تشکیل سلول‌های چربی جدید در بدن باعث کاهش وزن می‌شود.

چای ماچا برای لاغری

بدلیل خواص این چای، بسیاری از افراد دمنوش لاغری چای ماچا را به عنوان بهترین دمنوش لاغری به دیگران توصیه می‌کنند چراکه کاهش وزن و چربی سوزی را تا حدودی ساده می‌کند. اگر در جستجوی یک دمنوش لاغری شکم و پهلو هستید و دوست دارید لاغری ران را تجربه کنید، چای ماچا مورد مناسبی برای شما محسوب می‌شود.

دمنوش لاغری رزماری

اثر لاغری کنندگی رزماری یکی از ده‌ها خواص آن است که در این بخش بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. جالب است بدانید که علاوه بر لاغری با دمنوش رزماری، میتوانید با بو کشیدن این ادویه هم اشتهای خود را کاهش داده و وزن کم کنید.

دمنوش لاغری قهوه سبز

قهوه سبز را میتوان به عنوان دمنوش لاغری نام برد، اما بایستی به این نکته توجه داشت که بررسی مطالعات انسانی نشان داد که عصاره قهوه سبز می‌تواند به کاهش وزن کمک کند، اما اثرات مستند شده در مورد کاهش وزن قهوه سبز کم است و مطالعات بلند مدت نیستند.

بهترین زمان خوردن دمنوش لاغری

در مورد بهترین زمان مصرف دمنوش گزنه برای لاغری و دیگر نسخه‌های لاغری پرسیده بودید که در پاسخ باید بگوییم این مسئله به وضعیت بدنی، نوع دمنوش و مقصود شما از مصرف آن دارد، اما در کل ساعات میان وعده زمان مناسبی برای خوردن نوشیدنی‌های چربی سوز است.

منبع: نمناک

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا