دانلود بازی ترسناک «جیغ یخی ۳» برای اندروید (+مود)

Ice Scream 3: Horror Neighborhood – جیغ یخی سه: همسایه ترسناک دنباله ای از سری بازی های Ice Scream استودیوی خلاق Keplerians Horror Games در سبک آرکید با داستانی ترسناک و مهیج می باشد.

موبنا – این بازی بعد از عرضه دو قسمت اول یعنی Ice Scream 1 و Ice Scream 2 ساخته شده و در واقع دنباله ای از داستان همان دو قسمت اول می باشد.

Ice Scream 3: Horror Neighborhood با همان زبان طراحی دو قسمت اول ساخته شده است. گرافیک و گیم پلی بازی دقیقاً مشابه دو قسمت قبلی است و از این لحاظ تغییری در روند بازی صورت گرفته نشده است.

از نظر داستانی نیز با اینکه قانوناً می بایست یک داستان جدید یا حداقل کمی متفاوت در این نسخه ببینیم، باید گفت که Keplerians Horror Games عقیده خاصی به این مورد نداشته و همان داستان کلی این مجموعه را بسط داده است.

بازی ترسناک «جیغ یخی 3»

درواقع داستان همان چیزی است که در قسمت ۱ یا ۲ دیدیم و فقط این بار آن ماجراها در قسمت سوم نیز ادامه دار هستند. به نظر می رسد در قسمت سوم شخصیت اصلی تغییر پیدا کرده و هدف کلی بازی نیز پیدا کردن یک شخصیت دیگر است.

 

طبق داستان کلی Ice Scream 3: Horror Neighborhood و آنچه که در دو بازی قبلی نیز دیدیم، یک بستنی فروش مرموز و عجیب به نام Rod که با یک ون به محله ای ساکت آمده است، تصمیم دارد تا با فروش بستنی کودکان را به سمت خود جلب کند و سپس آن ها را بدزدد!

در دموی اول بازی نیز این مورد نمایش داده می شود. Mike یک پسربچه است که در قسمت قبلی دوستش توسط این انسان شیطان صفت دزدیده شد و حالا در قسمت سوم او یک سلاح الکتریکی می سازد و برای انتقام از Rod که دوباره به همان محله آمده می رود.

بازی ترسناک «جیغ یخی 3»

اما شخصیت منفی داستان یک بار دیگر موفق می شود تا مایک را با کمک نیروی جادویی اش طلسم کند و او را در پشت ون زندانی کند. شما در نقش یکی دیگر از بچه های همسایه هستید که شاهد این ماجرا است.

بعد از این اتفاق، شما باید در نقش شخصیت اصلی، به سراغ ماشین بستنی فروشی بروید و سعی کنید مایک را آزاد کنید. اما برای این کار باید کلید قفسی که مایک در آن زندانی است را پیدا کنید. برای پیدا کردن کلید شما مجبور هستید که خود را در پشت ون پنهان کنید و به محل زندگی Rod بروید تا با حل کردن پازل ها و پیدا کردن سرنخ های لازم، سعی کنید به دوست خود کمک کنید.

اما این فقط مایک نیست که قربانی این انسان بدذات است بلکه به نظر می رسد کودکان بیشتری از این محله توسط این شخص روان پریش دزدیده شده اند. در بازی Ice Scream 3: Horror Neighborhood شما قرار است در نقش قهرمان و شخصیت اصلی نقشه های شوم Rod را نقش بر آب کرده و دوست خود را از این مخمصه نجات دهید.

بازی ترسناک «جیغ یخی 3»

گرافیک بازی در عین سادگی با جزئیات خیلی خوبی همراه است و تمام مدل سازی های آن سه بعدی است. گیم پلی بازی هم از نمای اول شخص می باشد و شما قادر هستید تا به هر نقطه ای که می خواهید حرکت کنید.

نکته: توصیه می کنیم برای جلوگیری از نمایش تبلیغات، بازی را فقط به صورت آفلاین اجرا کنید.

دانلود فایل نصبی اصلی بازی با لینک مستقیم – ۱۹۰ مگابایت

دانلود فایل نصبی نسخه مـود با لینک مستقیم – ۱۶۸ مگابایت

دکمه بازگشت به بالا