چرا «وین دیزل» با وجود ۳ فرزند و رابطه ۱۶ ساله ازدواج نکرد؟

موبنا- وین دیزل از زمان خود برای یافتن یک شریک زندگی بی‌نقص استفاده کرد. او در حدود سال ۲۰۰۲ با همبازی خود، میشل رودریگز، قرار گذاشت اما رابطه عاشقانه آنها کوتاه بود. چند سال بعد، هنگام فیلمبرداری فیلم کمدی پستانک در سال ۲۰۰۵، او تمایل پیدا کرد که پدر شود.

او در جایی گفت: «کار کردن با نوزادان و بچه‌ها در صحنه فیلمبرداری برای مدت طولانی، تمایل به بچه‌دار شدن را در من بیدار کرد. و بعد چند سال طول کشید تا فرد مناسب را پیدا کنم و امیدوارم به اندازه کافی به بلوغ رسیده باشم تا پدر فوق‌العاده‌ای باشم؛ که واقعا تمام چیزی است که می‌خواهم.»

او عشقی را که آرزو داشت پیدا کرد

وین دیزل و پالوما خیمنز از زمانی که در سال ۲۰۰۷ رابطه خود را آغاز کردند جدایی‌ناپذیر بوده‌اند. وین دیزل در رویدادهای مختلف، تحسین عمیق خود نسبت به خیمنز را نه تنها به خاطر زیبایی خیره‌کننده‌اش بلکه به این دلیل که تکیه‌گاه عاطفی اوست، علنا ابزار کرده است.

داستان عشق آنها گواهی بر این واقعیت است که برای ایجاد یک پیوند قوی و پایدار نیازی به سند ازدواج ندارید.

چرا وین دیزل ازدواج نکرد؟

این ستاره فیلم‌های اکشن دوست ندارد زندگی خصوصی خود را با جهان به اشتراک بگذارد، و به همین دلیل است که رابطه خود با خیمنز را تا حد امکان بی سروصدا نگه داشته است. او می‌گوید: «نمی‌خواهم مثل بعضی از بازیگران همه زندگی‌ام روی جلد مجلات باشد. من رمز سکوت را از هریسون فورد، مارلون براندو، رابرت دنیرو و آل پاچینو آموخته‌ام.»

وین دیزل همچنین اضافه کرد که فکر می‌کند سلبریتی هایی که با آدم‌های مشهور رابطه برقرار می‌کنند فقط به دنبال دردسر هستند. او نمی‌خواهد که رابطه‌اش به «داستان اصلی» زندگی مردم تبدیل شود.

این زوج بدون برچسب از پدر و مادر بودن لذت می‌برند

وین دیزل و دوست دخترش اکنون یک خانواده پنج نفره هستند. آنها در سال ۲۰۰۸ از اولین دختر خود به نام هانیا رایلی استقبال کردند. در سال ۲۰۱۰، پسرشان وینسنت به دنیا آمد و پنج سال بعد، کوچکترین دخترشان، پائولین پا به این دنیا گذاشت. نام او از نام دوست و همبازی فقید وین دیزل در فیلم های سریع و خشمگین (سریع و خشن) یعنی پل واکر گرفته شده است.

روزیاتو

خروج از نسخه موبایل