ادعای پدر ایلان ماسک

ایلان ماسک، که اکنون ثروتمندترین فرد جهان است و در حال حاضر به خاطر خرید توییتر و تغییر نام آن به ایکس مورد توجه رسانه های قرار گرفته است، در سال ۲۰۱۷، بیشتر به خاطر رابطه‌اش با بازیگر هالیوودی امبر هرد زیر ذره بین بود. در مصاحبه‌ ای جنجالی که ارول ماسک، پدر این میلیاردر معروف در اوایل این هفته انجام داده است، فاش کرد که جانی دپ، ایلان ماسک را مقصر از هم پاشیدن ازدواجش با امبر هرد می‌داند.

موبنا-ارول ماسک، در این مصاحبه درباره‌ی رابطه‌ی پسرش با امبر و اینکه چطور بر ازدواج امبر با ستاره‌ی مشهور فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب، جانی دپ، تأثیر گذاشته، صحبت کرده است. ارول همچنین گفته است که فکر می‌کند پسرش و امبر برای یکدیگر بی نقص بودند.

ادعای پدر ایلان ماسک

 

در گفتگو با میل آنلاین، ارول گفت: «فکر می‌کردم امبر هرد برای او بی نقص است.» او سپس ادامه داد: «دپ، ایلان ماسک را مقصر از هم پاشیدن ازدواجش می‌داند و در آستانه‌ی طرح دعوی علیه او به همین خاطر است.»

ایلان ماسک باعث از هم پاشیدن ازدواج جانی دپ و امبر هرد شد!

 

او ادامه داد که پسر میلیونرش عاشق امبر بوده است. ارول گفت: «ایلان برای مدتی طولانی قبل از اینکه امبر از جانی دپ طلاق بگیرد، عاشق امبر بود.» سپس در گزارش آمده است که ارول مکث کرده، اخم کرده و سر تکان داده است.

جانی دپ، ایلان را متهم کرده بود که قبل دادرسی‌ای که امبر او را متهم به ضرب و شتم کرده بود و در زمانی که هنوز او و امبر متأهل بودند، با امبر رابطه داشته است.

ایلان ماسک باعث از هم پاشیدن ازدواج جانی دپ و امبر هرد شد!

 

گفته می‌شود رابطه و زندگی عاشقانه‌ی ایلان و امبر، حول محور کارشان می‌چرخیده است. در کتاب زندگی‌نامه‌ی جدید ایلان ماسک آمده است که رابطه‌شان شامل پرواز امبر به کارخانه‌ی تسلا در کالیفرنیا برای غافلگیر کردن او در تولدش و همچنین سفر ایلان به استرالیا در محل فیلم‌برداری آکوامن بوده است.

ایلان ماسک باعث از هم پاشیدن ازدواج جانی دپ و امبر هرد شد!

 

گفته می‌شود این زوج، علاقه های مشترک زیادی داشتند که یکی از آنها بازی‌های ویدیویی بود. گزارش‌ها حاکی از آن است که امبر هرد، لباس شخصیت Mercy در بازی Overwatch را برای ایلان ماسک به تن کرده بود که دو ماه طول کشیده تا آماده شود. ایلان اخیراً عکسی از امبر در این لباس را به صورت عمومی منتشر کرد که گفته می‌شود امبر را به شدت عصبانی کرده است.

ایلان ماسک باعث از هم پاشیدن ازدواج جانی دپ و امبر هرد شد!

 

در بخش دیگری از این مصاحبه ارول ماسک، اعتراف کرد که وقتی ایلان هنوز کودک بوده، او را به مهمانی‌های برهنگی می‌برده است. او توضیح داد که ایلان را در لباس مدرسه‌اش به این مهمانی‌ها می‌برده است. او به یکی از این مهمانی‌ها اشاره کرد که «همه کاملاً برهنه بوده‌اند».

ایلان و ارول طی سال‌ها رابطه‌ی پیچیده‌ای با هم داشته‌اند، به طوری که ایلان حتی پدر خود را «شیطان» خواند. البته ارول این اتهام را رد کرده است.

روزیاتو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا