ناتالی پورتمن و جدایی شوکه کننده

ناتالی پورتمن، برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ با شوهرش، بنجامین میلپید ملاقات کرده است. بنجامین، یک رقصنده و طراح رقص حرفه‌ای بوده و برای طراحی رقص فیلم قوی سیاه (Black Swan) استخدام شده بود. ناتالی پورتمن نیز هنرپیشگی شخصیت اصلی این فیلم را برعهده داشت. بنابر گفته این بازیگر مشهور، هنگامی که بنجامین به او رقص یاد می داده، عاشق او شده است.

موبنا-در سال ۲۰۱۰ این زوج نامزدی خود را اعلام کرده و در انتظار اولین فرزندشان بودند.

ناتالی پورتمن و جدایی شوکه کننده

در سال ۲۰۱۱، ناتالی اولین فرزند خود را به دنیا آورد و این زوج صاحب پسری به نام «الف» شدند. یک سال بعد، این زوج در یک مراسم یهودی در کالیفرنیا با هم ازدواج کردند.

بنجامین در سال ۲۰۱۴ به عنوان مدیر باله اپرای پاریس مشغول به کار شده و این زوج و پسر کوچکشان به پایتخت فرانسه نقل مکان کردند. آنها دو سال بعد به لس آنجلس بازگشتند.

ناتالی پورتمن و جدایی شوکه کننده

در سال ۲۰۱۶، ناتالی و بنجامین اعلام کردند که در انتظار دومین فرزند خود هستند و یک سال بعد دخترشان امیلیا به دنیا آمد.

به نظر می رسید که ازدواج این دو هنرمند عالی پیش می‌رود و آن‌ها سالگرد ده سالگی ازدواجشان را در سال ۲۰۲۲ جشن گرفتند. اما یک سال بعد، منابع مطلع خبر از خیانت بنجامین دادند.

ناتالی پورتمن و جدایی شوکه کننده

طبق گزارشات، بنجامین با یک دختر ۲۵ ساله به ناتالی خیانت کرده است. به گفته منابع نزدیک، این رقصنده ۴۶ ساله می‌دانسته که مرتکب اشتباهی بزرگ شده و تمام تلاشش را می‌کند تا ناتالی او را ببخشد و خانواده‌شان را کنار هم نگه دارد.

روزیاتو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا